شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • فرصتی برای خرید طلا

  با توجه به بالا رفتن قیمت طلا در هفته های اخیر توجه سرمایه گذاران به خرید طلا دوچندان شده است. حال سإالی که پیش می آید این است که چه زمانی برای خرید طلا مناسب تر است؟
  فرصتی برای خرید طلا

  فرصتی برای خرید طلا  با توجه به بالا رفتن قیمت طلا در هفته های اخیر توجه سرمایه گذاران به خرید طلا دوچندان شده است. حال سإالی که پیش می آید این است که چه زمانی برای خرید طلا مناسب تر است؟
  طلا از صبح امروز دچار نوسان شده است. ابتدا قیمت طلا افزایش یافت به 1776 دلار رسید و پس از آن روندی کاهشی را شروع کرد و قیمت آن رو به کاهش نهاد. در لحظه نوشته شدن این متن هر انس طلای جهانی 1765 دلار می باشد که نسبت روز گذشته 7 دلار کاهش داشته است.


  با توجه به اینکه پیش بینی های بلند مدت قیمت طلا همگی بر روی بالا رفتن قیمت طلا اتفاق نظر دارند این نتیجه گیری که طلا در نهایت بسیار بالا تر خواهد رفت منطقی به نظر می رسد. حال باید به این توجه کنیم که طلا همواره نواسانات زیادی را پشت سر می گذارد.
  قانون عرضه و تقاضا، نگرانی های مختلف و گذارش های اقتصادی همگی بر روز قیمت فلز زرد تاثیر گذارند و آن را جابه جا می کنند. برای مثال در هفته اخیر قرار است که گزارش جدیدی از وضعیت اقتصادی ایالات متحده منتشر شود که پیش بینی می شود بهبود آن را توصیف کند. در نتیجه به احتمال زیاد قیمت طلا دچار نوسان شده و کاهش خواهد یافت.
  در شرایط حاضر اگر قصد خرید طلا دارید پیشنهاد ما این است  که خبر ها را دنبال کرده و منتظر این امواج نوسان باشید تا بتوانید در پایین ترین قیمت خرید خود را انجام داده و پس از مدت کوتاهی سود کنید.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی