شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • نرخ ارزهای پرمتقاضی و طلا و سکه در 10 تیر 99

  قیمت لحظه ای دلار ارز سکه طلا در بازار امروز سه شنبه ۱۰ تیر ۹۹ مشخص شد.
  نرخ ارزهای پرمتقاضی و طلا و سکه در 10 تیر 99

  به گزارش افکارنیوز،

  روزگذشته قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش۵۰ هزار تومانی، به هشت میلیون و ۷۸۰ هزار تومان رسید اما سکه تمام طرح قدیم با کاهش۵۰ هزار تومانی هشت میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۸۵۲ هزار و ۲۹۸ تومان در طلافروشی‌ها معامله شد.

  اخبار اقتصادی- دیروز همچنین قیمت نیم‌سکه نیز چهار میلیون و ۴۴۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان شد که هر کدام  ۱۰ هزار تومان کاهش قیمت داشتند.

  بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، سکه گرمی هم کاهش ۲۰ هزار تومانی را تجربه کرده و یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد.

  همچنین در بازار جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلا به ۱۷۷۲ دلار ثبت شده است.

  از سوی دیگر دیروز صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان می‌خریدند و معادل ۱۹ هزار و ۵۰ تومان نیز می‌فروختند که نرخ خرید و فروش دلار تغییری نکرد.

  دیروز همچینن، این صرافی‌ها هریورو را نیز معادل ۲۱ هزار تومان می‌خرند و به قیمت ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان فروختند که نرخ خرید و فروش این نوع ارز نیز همانند دلار ثبات مانده و تغییری نکرد.

  علاوه براین، بانک‌ها نیز هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و هر یورو را نیز معادل ۲۰ هزار و ۷۹۷ می‌خرند نرخ خرید دلار در بانک‌ها ثابت ماند اما نرخ خرید یورو افزایش یافت.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی