شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • سقوط قیمت طلا

  فارس به نقل از رویترز نوشت: با انتشار گزارش قوی‌تر از انتظار آمار فرصت‌های شغلی آمریکا که امید به بهبود اقتصادی در جهان را تقویت کرد،تقاضا برای طلا به عنوان دارایی امن کاهش یافت و قیمت این فلز گران‌بها در معاملات روز جمعه بیش از ۲ درصد کاهش یافت.

  با انتشار گزارش قوی‌تر از انتظار آمار فرصت‌های شغلی آمریکا که امید به بهبود اقتصادی در جهان را تقویت کرد،تقاضا برای طلا به عنوان دارایی امن کاهش یافت و قیمت این فلز گران‌بها در معاملات روز جمعه بیش از ۲ درصد کاهش یافت.

  هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۲۸.۹۵ دلار کاهش ۱۶۸۵.۰۶ دلار فروخته شد. ارزش طلا طی هفته گذشته حدود ۲.۶ درصد کاهش یافت که بیشترین کاهش از هفته منتهی به ۱۳ ماه مارس به شمار می رود.

  ارزش بازارهای بورس وال استریت به دنبال کاهش چشمگیر نرخ بیکاری از ۱۴.۷ در ماه آوریل به ۱۳.۳ در ماه می، افزایش یافت.

  قیمت طلای جهانی 29 دلار کاهش یافت

  این آمار در آستانه نشست دو روزه فدرال رزرو  در این هفته منتشر شده است. بانک مرکزی آمریکا محرک‌های زیادی به بازار تزریق کرده است و نرخ بهره را به نزدیک صفر رسانده است تا تاثیرات شیوع ویروس کرونا را آرام سازد.

  تحلیلگر INTL FCStone گفت: با این حال، «ما هنوز بی ثباتی اقتصادی، تنش های تجاری، و مشکلات در آمریکا داریم... در طولانی مدت، تاثیرات قطعا برای طلا مثبت تر خواهد بود تا منفی.»

  ۲۲۳۲۲۷قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی