شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • Super Mario 64 در بازی Super Mario Maker 2 بازسازی شد

  یکی از کاربران توانسته است مراحل خاطره‌انگیز و معروف Super Mario 64 را در بازی Super Mario Maker 2 بازسازی کند.
  Super Mario 64 در بازی Super Mario Maker 2 بازسازی شد

  بازی Super Mario 64 را می‌توان یکی از بهترین نسخه‌های مجموعه ماریو دانست که روی کنسول نینتندو 64 مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده بود. تابه‌امروز، هوداران در بازی‌های مختلف که دارای المان‌های ساخت‌وساز هستند، نسخه ریمستر یا بازسازی شده سوپر ماریو 64 را خلق کرده‌اند.

  طبق جدیدترین اخبار بازی، یکی از کاربران بازی Super Mario Maker 2 به نام SeanDreyer توانسته است مراحل خاطره‌انگیز و محبوب بازی Super Mario 64 را بازسازی کند. از میان مراحل خاطره‌انگیز ساخته شده، می‌توان‌به Bob-Omb Battlefield، Cool Cool Mountain و Whomp’s Fortress اشاره کرد. هرکدام از این مراحل در زمان خود مخاطبان زیادی داشتند و اگر از کاربران کنسول نینتندو 64 باشید، حتما آن‌ها را به‌خاطر دارید.

  مقاله‌های مرتبط:

  • بررسی بازی Super Mario Maker 2

  اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی مراحل ساخته شده در بازی Super Mario Maker 2 هستید، می‌توانید از میکر آی‌دی DRC-JGT-5WF استفاده کنید. در ادامه می‌توانید گیم‌پلی انجام این مراحل را در صفحه یوتیوب کاربر SeanDreyer تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. از دیگر اخبار حول سوپر ماریو میکر 2 هم می‌توان‌به رسیدن مراحل بازی به ۱۰ میلیون عدد اشاره کرد. 

  تماشا از یوتیوبقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی