شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تولید
 • در ضد سرقت ترک چه ویژگی هایی دارد؟

  برای افزایش امنیت ساختمان ها و فضاهای بسته نیاز به استفاده از درهای ضد سرقت خواهید داشت. از بین تمام در های ضد سرقتی که توسط سایر شرکت ها تولید می‌شود، در ضد سرقت ترک با توجه به کیفیت عالی محبوبیت بیشتری دارد تنها در این صورت که اصل باشد.
  در ضد سرقت ترک چه ویژگی هایی دارد؟

  برای افزایش امنیت ساختمان ها و فضاهای بسته نیاز به استفاده از درهای ضد سرقت خواهید داشت. از بین تمام در های ضد سرقتی که توسط سایر شرکت ها تولید می‌شود، در ضد سرقت ترک با توجه به کیفیت عالی محبوبیت بیشتری دارد تنها در این صورت که اصل باشد.

  درب ضد سرقت ترک ، می‌توانند به صورت وارداتی به کشور ما وارد شوند یا اینکه در کشور ما با قطعات ترک وارداتی ساخته شوند. در های ضد سرقت نسبت به در های معمولی بسیار متفاوت تولید شده و ویژگی های متفاوتی دارد و در تمام مراحل ساخت این در ها باید امنیت و استحکام را در نظر داشته باشند. 

  این در ها باید طوری ساخته شوند که از هیچ طریقی امکان ورود به ساختمان را فراهم نکنند جز با استفاده از کلید و روش هایی که مستقیما برای باز کردن این در ها در نظر گرفته می‌شود. در های ضد سرقت با توجه به نوع ساخت و میزان ایمنی آنها به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. دقت کنید که در اینجا منظور ما درضد سرقت ترک است.

  این نوع درها اگر به صورت اصل مد نظر باشد باید کامل از کشور ترکیه وارد کشور ما شود و به همان نسبت با قیمت بیشتری تولید شود. ولی می‌توان سایر موادی که برای ساخت در ها استفاده می‌شود را به صورت جداگانه از کشور ترکیه وارد کرد و برای ساخت در ها از آنها استفاده کرد.

  به طور کلی در تمام دنیا درب های ضد سرقت به سه دسته تقسیم می‌شوند که این سه دسته با توجه به کشور سازنده تقسیم بندی می‌شود. درضد سرقت ایرانی، در ضد سرقت ترک و در های ضد سرقت چینی. از بین تمام این در ها، در های ساخت ترکیه کیفیت بهتری داشته و محبوبیت بسیار زیادی در بین مصرف کنندگان دارد.

  ویژگی های در ضد سرقت ترک

  با توجه به این نکته که در های ضد سرقت با کیفیت عالی که در ضد سرقت ترک است، قیمت های بالاتری نسب به در های معمولی و در های ساخت ایران دارند ،همواره سعی می‌شود در های ترک از نوع فیک بسازند با این تفاوت که کیفیت آنها بسیار پایین‌تر درب های اصلی بوده و قیمت آنها نیز کمتر است. در این صورت نیاز است با ویژگی های در ضد سرقت ترک از نوع اصل آشنایی داشته باشید تا در هنگام خرید آنها را به سادگی تشخیص دهید. در ادامه با ویژگی های مهم این نوع در ها آشنا خواهیم شد:

  اگر از این در ها برای افزایش امنیت ساختمان ها استفاده کنید، در صورت مشاهده می‌توانید فاصله سطح در و قسمت لبه چهارچوب را تشخیص دهید. به نوعی این فاصله به راحتی مشخص می‌شود. از دیگر مشخصات این درب ها لولاهای درب هستند که به راحتی از داخل قابلیت مشاهده شدن دارند و از مهم‌ترین ویژگی های این درب ها می‌توان به باز شدن آنها به صورت 180 درجه اشاره کرد.

  در این نوع درب ها از نوع اصل از MDF استفاده می‌شود که بر روی آن روکش چوب طبیعی یا روکش PVC  استفاده می‌شود. از دیگر مشخصه هایی که می‌توان به راحتی در نظر گرفت اندازه در های اصل ترک است که معمولا اندازه 215 تا 115 سانتی متر دارند. برای این در ها عرض بسیار عالی در نظر گرفته شده که معمولا به اندازه 1 متر هستند. از این درب ها می‌توان به راحتی وسایل مختلف با اندازه های متفاوت را عبور داد.

  در ضد سرقت ترک اصل 4 عدد لولا دارد و این می‌تواند یکی دیگر از خصوصیات این درب ها برای تشخیص اصل و غیر اصل بودن آن باشد. در نهایت می‌توان با چرخاندن کلید در این درب ها 8 زبانه متفاوت را حرکت داد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی