شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • کاهش ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه

  باشگاه خبرنگاران جوان : نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با توجه به کاهش قیمت ارز، نرخ سکه هم ۱۵۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.

  محمد کشتی آرای نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: امروز قیمت سکه و طلا روند نزولی را پشت سر گذاشته است که ۲ علت داشت. امروز نرخ ارز کاهش داشته که باعث کاهش قیمت طلا و سکه شد. علاوه بر این امروز عرضه نیز افزایش داشته است.

  او در پاسخ به این سوال که معاملات در بازار وجود دارد یا خیر؟، بیان کرد: با وجود اینکه بازار تعطیل است اما قیمت ها وتعیین می شود و برخی در فضای غیر فیزیکی داد و ستد انجام می دهند.

  نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با توجه به کاهش قیمت ارز، هر قطعه سکه  طرح جدید ۱۵۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته کاهش داشته است. سکه امروز ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان معامله شد که دیروز ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود.

  کشتی آرای با اشاره به قیمت اونس طلا، گفت: امروز قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۶۶۳ دلار معامله شد. سکه طرح قدیم ۶ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۷۰ هزار تومان، سکه یک گرمی ۹۸۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان معامله شد.

  نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۴۵ هزار تومان معامله شد.

   

  این مطلب برایم مفید است
  0 نفر این پست را پسندیده اند


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی