شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • کاهش 3 دلاری قیمت طلای جهانی

  با تقویت ارزش دلار، قیمت طلا در معاملات امروز کاهش یافت، اما از آن جایی که بازار در انتظار انتشار گزارش فرصت‌های شغلی آمریکا در بخش غیرکشاورزی است، قیمت در یک بازه محدود نوسان می‌کند.

  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو و به نقل از رویترز، با تقویت ارزش دلار، قیمت طلا در معاملات امروز کاهش یافت اما از آنجاییکه بازار در انتظار انتشار گزارش فرصت های شغلی آمریکا در بخش غیرکشاورزی است، طلا در یک بازه محدود نوسان می کند.

  این گزارش می تواند شفافیت بیشتری در مورد خسارت اقتصادی ناشی از ویروس کرونا به دست بدهد.

  هر اونس طلا با 3.18 دلار کاهش 1610.81 دلار فروخته شد. این فلز گران بها طی هفته گذشته تاکنون نزدیک به 0.5 درصد از ارزش خود را از دست داده است؛ درحالی که در هفته گذشته افزایش 8 درصدی را ثبت کرد.

  شیائو فو، تحلیلگر بانک بین المللی چین گفت: «ارزش دلار به طور ملایم تقویت می شود و این بر قیمت طلا تاثیر (کاهشی) می گذارد

  اکنون تمرکز بر گزارش فرصت‌های شغلی در بخش غیرکشاورزی آمریکا است که امروز بعدازظهر منتشر خواهد شد. اقتصاددانان پیش بینی می‌کنند که ماه گذشته میلادی 100 هزار فرصت شغلی از دست رفته‌اند و میزان اشتغال یک کاهش شدید نسبت به ماه فوریه خواهد داشت. در ماه فوریه افزایش 273 هزار فرصت شغلی وجود داشت.

  پس از اینکه تعداد آمریکایی‌هایی که فرصت درخواست شغل را در هفته گذشته پر کرده بودند، رکورد جدیدی زد، قیمت طلا دیروز 1.2 درصد افزایش یافت.

  ذخایر طلای گلدتراست، بزرگ ترین صندوق سرمایه گذاری طلا در جهان در روز پنج شنبه 0.3 درصد افزایش داشت و به 971.97 تن رسید.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی