شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • تست کرونای ۳۱ بحرینیِ بازگشته از ایران به منامه منفی بوده است

  فعالان رسانه‌ای بحرین اعلام کردند:

  فعالان رسانه ای بحرین اعلام کردند: نتایج آزمایش کرونای همه ۳۱ بحرینی که از مشهد مقدس بازگشته و پس از توقف در دوحه روز گذشته به منامه رسیدند، منفی است و همگی مسافران سالم هستند.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فعالان رسانه‌ای بحرینی، نتایج آزمایش کرونای همه ۳۱ بحرینی که از مشهد مقدس بازگشته و پس از توقف در دوحه روز گذشته به منامه رسیدند، منفی است و همگی مسافران سالم هستند.

  این در حالی است که بحرین در هفته اول ماه مارس اعلام کرده بود نتایج آزمایش ۷۷ نفر از ۱۶۶ بحرینی که بطور مستقیم با هواپیمایی کیش از مشهد به بحرین بازگشتند مثبت بوده است و به این بهانه مجدداً روند بازگشت بحرینی‌ها از ایران را متوقف کرده بود.

  به نظر می‌رسد بعلت انتشار اطلاعیه قطر مبنی بر اینکه همه این ۳۱ نفر در دوحه مورد آزمایش کرونا قرار گرفته اند، منامه ناچار شده است اینبار در اعلام نتایج با صداقت و شفافیت بیشتری عمل کند.

  همچنین وزارت بهداشت بحرین بر خلاف دفعات گذشته که در بازه زمانی کوتاهی اقدام به اطلاع‌رسانی می‌نمود، تا کنون هیچگونه خبری را در خصوص آزمایش‌های این مسافران در پایگاه‌ها و صفحات اجتماعی خود منتشر نکرده است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی