شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • تجمع عشایر مسلح برای مقابله با کودتای آمریکا

  فارس نوشت: عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق با برگزاری تجمعی به آمریکا در خصوص هرگونه ماجراجویی در خاک عراق هشدار دادند.
  تجمع عشایر مسلح برای مقابله با کودتای آمریکا

   عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق روز پنجشنبه در تجمعی در خصوص هرگونه اقدام کودتاگونه در عراق یا تحمیل اراده سیاسی آمریکا در عراق هشدار دادند.

  به نوشته وبگاه المعلومه، عشایر در تجمع خود تأکید کردند که هرگونه اقدام «احمقانه» از سوی آمریکا موجب تقابل بدون محدودیت با این کشور و تمامی حامیان آمریکا در عراق خواهد شد.

  «صباح البدر» رئیس عشایر «البوصالح» در این خصوص گفت که این قبیله آمادگی کامل برای دفاع از «کرامت وطن» و «مقدسات» و «حیثیت» عراق را در تمامی مناطق این کشور دارد.

  او تأکید کرد: «نیروهای آمریکایی میزان و شدت قدرت عشایر را می‌دانند. ما فرزندان انقلاب "عشیرین" و فرزندان فتوای مرجعیت عالیقدر هستیم و اشغالگران و به متجاوزین طعم تلخ ذلت و خواری را می‌چشانیم.»

  او در ادامه با تمجید از مقاومت عراق، خواستار آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه اقدام تجاوزگرانه به خاک عراق شد.

  این تجمع پس از آن صورت می‌گیرد که امروز  «محمد البلداوی» از نمایندگان فراکسیون الصادقون عراق اعلام کرد که بر اساس شواهد،‌ آمریکا طرح کودتایی در عراق دارد که قصد دارد آن را از طریق فعال کردن عناصر داعش در سه استان عراق انجام دهد.

  در همین حال حزب‌الله عراق نیز از برگزاری مانور گسترده با سلاح‌های پیشرفته برای مقابله با هرگونه رخداد امنیتی خبر داد.قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی