شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می کند

  فارس نوشت: حزب‌الله عراق اعلام کرد که برای مواجهه با هرگونه رخداد امنیتی احتمالی، تصمیم به برگزاری رزمایش گسترده گرفته است.
  حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می کند

  حزب الله عراق اعلام کرد که به همراه گروه «سرایا الدفاع الشعبی» تصمیم به برگزاری رزمایش «صید کلاغ‌ها» با مهمات جنگی گرفته است.

  به نوشته المیادین، در بیانیه حزب‌الله عراق آمده است که هزاران تن از نیروهای این گروه مقاومت در این تمرین نظامی با سلاح‌های پیشرفته شرکت خواهند کرد.

  طبق این اطلاعیه، در این رزمایش نظامی چهار سناریوی مختلف از جمله هلی‌برن هوایی و مقابله در زمین تمرین خواهد شد. همچنین شرکت کنندگان در این رزمایش قرار است جنگ در باغ‌ها و جنگ شهری را تمرین کنند.

  حزب‌الله عراق در ادامه در خصوص هرگونه «اقدام خصمانه» از سوی دشمنان هشدار داد.

  اعلام برگزاری این مانور پس از آن صورت می‌گیرد که امروز  «محمد البلداوی» از نمایندگان فراکسیون الصادقون عراق اعلام کرد که بر اساس شواهد،‌ آمریکا طرح کودتایی در عراق دارد که قصد دارد آن را از طریق فعال کردن عناصر داعش در سه استان عراق انجام دهد.

  امروز نیز عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق در تجمعی از هرگونه طرح کودتا گونه یا تلاش برای تحمیل خواسته‌های سیاسی از سوی آمریکا هشدار داده و تأکید کردند که آماده رویارویی شدید با آمریکا و هواداران این کشور در عراق هستند.قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی