شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار قیمت ها
 • چگونه می‌توانیم سایت بسازیم، راهنمای خرید سایت‌ساز

  سایت‌ساز، اصطلاحی جدید که وارد دنیای کسب‌وکارهای دیجیتال شده است.
  چگونه می‌توانیم سایت بسازیم، راهنمای خرید سایت‌ساز

  به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایران سرور، شاید بسیاری از افرادی که این اصطلاح را می‌شنوند اطلاع دقیقی از عملکرد آن نداشته باشند و یا حتی ممکن است تعریف غلطی از سایت ساز داشته باشند. بیایید بار دیگر نگاهی به سایت‌ساز داشته باشیم و ببینیم اصلا سایت‌ساز چیست و چطور عمل می‌کند؟

  اگر شما صاحب کسب و کار هستید و می‌خواهید برای کسب و کار خود سایتی را طراحی کنید، سایت ساز می‌تواند دغدغه شما را برطرف کند.

  سایت ساز چست؟

  سایت ساز ابزاری است که امکان داشتن سایت را برای شما فراهم می‌کند. شما به وسیله سایت ساز ایران سرور می‌توانید سایت خود را بسازید، آن را ویرایش کنید و مدیریت سایت خود را به عهده بگیرید. تمام آن چیزی که در بالا گفتیم باعث شد تا این ابزار ساخته شود و در اختیار کاربران قرار گیرد. سایت ساز به کاربران کمک خواهد کرد تا سایت خود را بدون داشتن دانش برنامه‌نویسی طراحی کنند.

  سایت‌های مختلف موضوعات مختلفی دارند. سایت خبری، سایت شخصی، سایت فروشگاهی، سایت آموزشی و ... . یکی از این موضوعات سایت‌های فروشگاهی است. بسیاری از کسب و کارها برای توسعه کسب و کار خود از این ابزار استفاده می‌کنند. به این صورت که یک سایت فروشگاهی طراحی می‌کنند و از این طریق می‌توانند محصولات یا خدمات خود را به فروش برسانند و در ازای فروش بیشتر سود بیشتری را از لحاظ مادی کسب کنند. ابزاری که در کنار سایت ساز قرار گرفته و کمک می‌کند سایت شما سریع‌تر طراحی شود فروشگاه ساز است.

  فروشگاه ساز ایران سرور چیست؟

  باتوجه به استقبال از سایت‌های فروشگاهی، ابزار فروشگاه ساز ایران سرور نیز طراحی شد. حالا شما می‌توانید به راحتی سایت فروشگاهی خود را بدون نیاز به دانش خاصی طراحی و از آن در جهت فروش محصولات و خدمات خود استفاده کنید. فروشگاه‌های اینترنتی در حال حاضر بسیار محبوب هستند و بسیاری از کاربران بدون مراجعه به فروشگاه‌های فیزیکی، سفارش خود را از طریق سایت فروشگاهی به ثبت می‌رسانند و بعد از مدت زمان کوتاهی آن را دریافت می‌کنند. ابزار فروشگاه ساز قالب‌های معینی دارد که شما می‌توانید باتوجه به نوع کسب و کار و سلیقه شخصی خود یکی از این قالب‌ها را انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع قالب مورد نظر شما با جای‌گذاری بخش‌های مختلف و بارگذاری محتوا و عکس‌های متنوع می‌توانید به روند تکمیل سایت خود کمک کنید.

  آنچه در این متن گفته شد گوشه‌ای از امکانات و ابزار مختلف سایت ساز و فروشگاه ساز بود و امیدواریم در این بازه زمانی محدود اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار داده باشیم.

  انتهای رپرتاژ آگهیقیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی