شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • آموزش افزایش تعداد Undo در فتوشاپ

  Undo کردن یا همان بازگرداندن مراحل به عقب در برنامه فتوشاپ شاید کاربردی‌ترین و حیاتی‌ترین ابزار موجود باشد. توسط این ویژگی‌ شما می توانید تا چند مرحله کارهایی را که انجام داده‌اید، به عقب بازگردانید و از ابتدای جایی که مد نظرتان است، شروع به کار خود بکنید.

  عمل Undo با فشردن کلید ترکیبی Ctrl+Z انجام می‌گیرد. اما با این کلید تنها به یک مرحله عقب باز می‌گردید و برای انجام Undo در مراحل بیشتر باید Ctrl+Alt+Z را بفشارید. اما در این مورد هم تعداد باری که می‌توانید به عقب بازگردید به‌صورت پیش‌فرض بر روی 50 مرحله بوده و بیشتر از آن نمی‌توانید عملیات را Undo کنید. در این مطلب به شما نشان‌ می‌دهیم که چگونه می‌توان تعداد مراحل Undo کردن در برنامه فتوشاپ را افزایش دهید. در ادامه همراه ما باشید.

  افزایش تعداد مراحل بازگشت به عقب یا همان Undo شاید راه نجات بسیاری از کاربران فتوشاپ باشد و بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. برای این که تعداد مراحل Undo را افزایش دهید، مراحلی را که در ادامه قرار داده‌ایم، دنبال کنید.

  اپلیکیشن فتوشاپ برای آی‌پد تا آخر امسال عرضه خواهد شد

  از این به بعد با فشردن کلید‌های Ctrl+Alt+Z می‌توانید تا تعداد مراحلی که مشخص کرده‌اید، به عقب‌ بازگردید. البته دقت کنید با این کار فضای رم اشغال شده توسط فتوشاپ افزایش خواهد داشت.

  نظر شما در رابطه با این آموزش چیست؟ آیا آن را کاربردی می‌دانید؟قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی