شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تجارت
 • کمبودى در تامین مواد ضدعفونى کننده نداریم/ تغییر خطوط تولیدی مواد شوینده به تولید ژل ضدعفونی کننده دست

  در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛

  رییس انجمن تولیدکنندگان مواد شوینده تاکید کرد: هیچ گونه کمبودى در تامین و عرضه کالاهاى ضدعفونى کننده و مواد شوینده در کشور وجود ندارد.

  اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانى؛ محمد علم بیگى در گفت و گو با خبرنگار اقتصادآنلاین از تغییر برخى خطوط تولیدی مواد شوینده به تولید ژل ضدعفونی کننده دست خبر داد و گفت: از شنبه هفته آینده برخى از خطوطى که مشغول تولید مواد شوینده بودند به تولید گسترده ژل ضدعفونى کننده دست و عرضه آن به فروشگاه ها و مغازه ها مشغول خواهند شد.

  علم بیگى در پاسخ به چرایى کمبود مواد شوینده در برخى مغازه ها توضیح داد: هیچ کمبودى در تولید مواد شوینده نیست و صرفا با افزایش چشمگیر میزان تقاضا، شاید برخى فروشگاه ها و مغازه ها در مدت زمان کوتاهى محصول کافى براى فروش نداشته اند ولى این موضوع طولانى مدت نیست.

  رییس انجمن تولیدکنندگان مواد شوینده خبر داد: به زودى کانتینرهای سیاری در نقاط مختلف شهر این محصولات را بدون واسطه عرضه خواهند کرد و همچنین قرار است در میادین میوه و تره‌بار و متروها نیز عرضه گسترده مواد شوینده و بهداشتى آغاز شود.

  او با تاکید بر اینکه مردم مواد شوینده را بیش از نرخ مصوب نخرند توصیه کرد: در این شرایط کارخانجات تولید مواد شوینده و بهداشتی ما به صورت سه شیفت اقدام به تولید کرده اند و کالا به وفور وجود دارد، بنابراین مردم از تامین مایحتاج خود در این بخش نگرانى نداشته باشند و فقط به میزان نیاز خرید کنند.قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی