شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تولید
 • این هم نسخه ایرانی پژو ۳۰۱ +عکس

  پول نیوز - ساعاتی قبل، گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه جلسه هیات دولت، پروژه K۱۳۲ را به دولت مردان و رئیس‌جمهوری معرفی کرد.

   
   
   
  به گزارش پول نیوز، همان طور که مشخص است، محصول جدید ایران خودرو یک سدان در رده C است و با توجه به الگوی درب ها، نمای جانبی، کاپوت، شیشه‌ها و زاویه‌های داشبورد از پلتفرم PF۱ گروه PSA در K۱۳۲ استفاده شده است.

  سازه PF۱ جز پلتفرم‌های چندگانه‌ای به حساب می‌آید که در دوران برجام، حق استفاده آن از جانب گروه پژو-سیتروئن به ایران خودرو داده شد. پژو ۳۰۱ سدانی است که در قالب پلتفرم PF۱ در بازار جهانی وجود دارد و حال به گفته مدیرعامل ایران خودرو، به جای تولید و مونتاژ ۳۰۱، نسخه ملی و داخلی آن تولید می‌شود. نماهای مختلف K۱۳۲ نشان می‌دهد که این سدان ملی کاملا مشابه به پژو ۳۰۱ است و در اصل ۳۰۱ داخلی به حساب می‌آید.
   
  این هم نسخه ایرانی پژو ۳۰۱ +عکس

  احتمال آن زیاد است که ایران خودرو K۱۳۲ را پیشرانه ۱٫۷ لیتری EF۷ پلاس، TC۷ پلاس و EC۵ به بازار معرفی شود. بر اساس برنامه‌های ایران خودرو، نمونه نهایی K۱۳۲ در تابستان سال ۹۹ به صورت رسمی وارد خط تولید خواهد شد. عکس‌های موجود از داخل کابین نشان می‌دهد که K۱۳۲ مانند پژو ۳۰۱ به امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، تهویه دستی، کروز کنترل، نمایشگر لمسی و… مجهز است.


قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی