شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • حمله هوایی نیرو‌های تحت امر حفتر به طرابلس

  نیروهای تحت امر ژنرال خلیفه حفتر در پیامی توییتری اعلام کردند که در حملاتی هوایی، انبار اسلحه و مهمات نیروی نظامی دولت وفاق ملی لیبی، در داخل بندر طرابلس را مورد هدف قرار داده اند.

  به گزارش افکارنیوز،

  نیروهای تحت امر ژنرال خلیفه حفتر در پیامی توییتری اعلام کردند که در حملاتی هوایی، انبار اسلحه و مهمات نیروی نظامی دولت وفاق ملی لیبی ، در داخل بندر طرابلس را مورد هدف قرار داده اند.

  اخبار بین الملل - طی این پیام اعلام شده که هدف از این بمباران، تضعیف توانایی‌های جنگی تروریست‌هایی بوده که از سوریه وارد لیبی شدند.

  در این پیام توییتری، از ارتش تحت امر فائز السراج، رئیس دولت وفاق ملی، خواسته شده تا نقض آتش‌بس از سوی نیروهای وی، فورا متوقف شود.

  پیش‌‎تر نیز در روز سه‌شنبه (امروز) نیروهای تحت امر حفتر به کشتی حامل سلاح و مهمات ترکیه در بندر طرابلس یک حمله هوایی‌ را ترتیب دادند. به گفته منابع وابسته به حفتر، این کشتی به طور کامل نابود شده، در مقابل دولت وفاق ملی این حمله را رد کرده است.

  این در حالی است که خبرگزاری آناتولی ترکیه به نقل از منابع وابسته به دولت نجات ملی لیبی، حمله به کشتی ترکیه در ساحل لیبی را تکذیب کرده است.

  اداره بنادر لیبی که وابسته به دولت وفاق ملی است، وجود هرگونه کشتی ترکیه‌ای در بندر طرابلس، پایتخت لیبی را تکذیب کرد. با این حال تصاویر منتشر شده از این بندر حکایت از آتش گرفتن حداقل یک کشتی دارد.

   قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی