شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • ابر آروان بستر اکوسیستم ابری کشور را فراهم می‌کند

  ابر آروان در سوار ابرهای ۹۸، از فراهم‌سازی بستر اکوسیستم ابری کشور و برگزاری مسابقه فناورانه ابربازی با حضور ۹۹۹ توسعه‌دهنده برای توسعه ۹۹ محصول ابری مورد نیاز این زیست‌بوم خبر داد. به‌علاوه، ابر آروان از محصولات جدید شامل پلت‌فرم ابری یا PaaS به‌عنوان بستری برای حذف مراحل پیکربندی و آماده‌سازی زیرساخت توسعه محصول و فضای ابری یا Object Storage برای ذخیره‌سازی فایل‌ها در یک فضای نامحدود، رونمایی کرد. هم‌چنین امکانات جدیدی که به محصولات ابر آروان اضافه شدند را معرفی کرد:

  - Smart Routing در محصول CDN برای مسیریابی هوشمند در ارتباطات داخلی و بین‌المللی

  - CDN Storage برای ذخیره‌‌سازی محتواها

  - بازارچه CDN برای توسعه و به‌ اشتراک‌گذاری محصولات نرم‌افزاری

  - نسل جدید محصولات امنیت ابری شامل WAF، Rate limit، DDoS protection و Firewall که به همراه USM راهکار یکپارچه امنیت ابری را شکل می‌دهند.

  - اضافه شدن AoD برای استریمینگ صدا به خانواده پلت‌فرم ویدئو، پخش زنده و تبلیغات ویدئو

  ابر آروان در ادامه به افزایش Scale و Stability سرویس‌های رایانش ابری یا IaaS اشاره کرد و از گسترش پاپ‌سایت‌هایش در کشورهای مختلف جهان گفت؛ همچنین از راه‌اندازی بزرگ‌ترین دیتاسنتر تمام ابری کشور با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومانی خبر داد تا بتواند نیازهای زیرساختی ابر آروان را در مسیر توسعه سریعی که دارد، پاسخگو باشد.

  در این رویداد ناخدای اجرایی ابر آروان ضمن تاکید بر لزوم جهانی شدن برای ادامه بقای کسب‌وکار این شرکت، اشاره کرد که در مقایسه جهانی، محصول CDN ابر آروان در میان ده CDN پر استفاده جهان براساس آمار w۳tech قرار دارد، یکی از شش CDN پر امکان جهان است و یکی از سه CDN اقتصادی جهان به‌شمار می‌آید. هم‌چنین گفت که ابر آروان در ۳۸ کشور جهان مشتری فعال دارد و برنامه دارد تا در دو سال آینده تعداد مشتریان آسیایی معادل مشتریان ایرانی‌اش داشته باشد. رویداد سوار ابرها ۲۷ بهمن ماه، با حضور نزدیک به  هزار شرکت‌کننده در سالن رویال هال اسپیناس پالاس برگزار شد.

   

  این مطلب برایم مفید است
  0 نفر این پست را پسندیده اند


قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی