شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تجارت
 • پرداخت ۲۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان مرکزی

  ایسنا/مرکزی استانداری مرکزی گفت: دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ و رونق تولید امسال به واحدهای تولیدی استان مرکزی پرداخت شد.

  سید علی آقازاده سه‌شنبه بیست و نهم بهمن ماه در  نشست ستاد اقتصاد مقاومتی مشترک با کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری اظهار کرد: این میزان تسهیلات از ابتدای سال جاری به دو هزار و ۱۴۰ واحد تولیدی در استان پرداخت شده است.

  وی افزود:  استان مرکزی به لحاظ پرداخت تسهیلات  در بخش رونق تولید و در بخش بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه در سال جاری رتبه سوم کشور را کسب کرده است.

  استاندار مرکزی تصریح کرد: در سال آینده بهره‌برداری از ۲۶ طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار دو هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی هدفگذاری شده که سه هزار و ۳۰۰ اشتغال مستقیم و غیرمستقیم را در استان ایجاد خواهد کرد.

  آقازاده بیان کرد: سرمایه‌گذاری ارزی استان مرکزی در سال آینده حدود ۵۰۰ میلیون دلار برآورد شده که در این راستا همکاری بانک‌های مختلف استان به جز تعداد اندکی، قابل قبول ارزیابی می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: میلیاردها ریال طرح‌های زیرساختی از قبیل راه، برق، آب و گازرسانی نیز با اعتبارات ملی و استانی در استان اجرا خواهد شد.

  انتهای پیامقیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی