شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • محمد کشتی آرای: بهای جهانی طلا ۹ دلار افزایش یافت/ افزایش نرخ ارز همچنان قیمت طلا را گران‌تر می‌کند

  کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با پارسینه:

  محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: به نظر می‌رسد نوساناتی که در چند روز گذشته بر روی نرخ ارز و قیمت طلا وجود داشته همچنان در روز‌های آینده هم ادامه‌دار باشد.

  به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا درباره وضعیت امروز بازار سکه و طلای کشور به خبرنگار پارسینه گفت: در بازار امروز قیمت هر اونس طلای جهانی با ۹ دلار افزایش به یک هزار و ۵۸۹ دلار رسید. افزایش بهای جهانی طلا و همچنین افزایش نرخ دلار در بازار کشور باعث گران‌تر شدن قیمت‌ها در بازار سکه و طلا شد.

  کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سه‌شنبه، سکه طرح قدیم باقیمت پنج میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، سکه طرح جدید با پنج میلیون و ۲۵۵ هزار تومان و نیم‌سکه هم باقیمت ۲ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان دادوستد شد. ربع‌سکه هم باقیمت یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی هم باقیمت ۹۴۰ هزار تومان خریدوفروش شد.

  کشتی آرای گفت: یک مثقال طلای آب‌شده ۱۷ عیار که مبنای قیمت‌گذاری در بازار است باقیمت ۲ میلیون و ۳۴۴ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با ۲ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم باقیمت ۵۴۱ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

  او در ادامه در خصوص بهای انواع طلا در بازار امروز افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با ۶۰۱ هزار ۲۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار باقیمت ۶۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۶۶۱ هزار و ۴۰۰ تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار هم باقیمت ۷۲۱ هزار ۵۰۰ تومان خریدوفروش شد.

  این فعال بازار طلا و جواهر کشور در پایان گفت: در بازار امروز نرخ هر دلار آمریکا ۱۴ هزار و ۴۲۰ تومان است. به نظر می‌رسد نوساناتی که در چند روز گذشته بر روی نرخ ارز و قیمت طلا وجود داشته همچنان در روز‌های آینده هم ادامه‌دار باشد.

  کد ویدیو


قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی