شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • کشتی آرای: گرانی دلار عامل افزایش قیمت طلای کشور بود

  کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با پارسینه:

  محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: کاهش قیمت جهانی طلا هم‌زمان بود با افزایش نرخ ارز در بازار داخلی که همین امر باعث گردید تا بهای سکه و طلا در بازار با افزایش روبرو شود.

  محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا درباره وضعیت امروز بازار سکه و طلای کشور گفت: در بازار امروز دوشنبه هر اونس طلای جهانی با ۳ دلار کاهش به یک هزار و ۵۸۱ دلار رسید. قیمت هر اونس نقره هم ۱۷ دلار ۷۷ سنت است. کاهش قیمت جهانی طلا هم‌زمان بود با افزایش نرخ ارز در بازار داخلی که همین امر باعث گردید تا بهای سکه و طلا در بازار با افزایش روبرو شود.

  کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز با توجه به افزایش قیمت‌ها، سکه طرح قدیم باقیمت ۵ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، سکه طرح جدید با پنج میلیون و ۲۲۵ هزار تومان و نیم‌سکه ۲ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان دادوستد شد. ربع‌سکه با یک‌میلیون و ۶۴۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی هم باقیمت ۹۴۰ هزار تومان خریدوفروش شد.

  کشتی آرای گفت: یک مثقال طلای آب‌شده ۱۷ عیار که مبنای قیمت‌گذاری در بازار است باقیمت ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار باقیمت ۲ میلیون و ۴۵۶ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم باقیمت ۵۳۵ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

  او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار باقیمت ۵۹۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار باقیمت ۶۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۶۵۴ هزار و ۵۰۰ و یک گرم طلای ۲۴ عیار هم باقیمت ۷۱۴ هزار تومان خریدوفروش شد.

  این فعال بازار طلای کشور در پایان گفت: دلار در بازار امروز دوشنبه ۱۴ هزار و ۲۱۰ هزار تومان است.

  کد ویدیو


قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی