iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • آغاز به کار نشست امنیتی مونیخ در میانه تنش‌های بین‌المللی

  نشست امنیتی مونیخ در جنوب آلمان در حالی آغاز به کار کرد که رئیس این نشست از ناتوانی رهبران جهان برای حل‌وفصل بحران‌های منطقه‌ای و بین‌المللی انتقاد کرد.
  آغاز به کار نشست امنیتی مونیخ در میانه تنش‌های بین‌المللی

  به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی دویچه وله، نشست امنیتی مونیخ امروز -جمعه- در جنوب آلمان در حالی آغاز به کار کرد که رئیس این نشست از ناتوانی رهبران جهان برای حل‌وفصل بحران‌های منطقه‌ای و بین‌المللی انتقاد کرد. 

  شماری از رهبران کشورهای جهان از جمله «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهوری فرانسه، «جاستین ترودو»، نخست‌وزیر کانادا، «مایک پمپئو»، وزیر خارجه آمریکا و «وانگ یی»، وزیر خارجه چین در این نشست سه روزه شرکت خواهند کرد. 

  «ینس استولتنبرگ»، دبیر کل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و «مارک زاکربرگ»، رئیس شرکت فیسبوک نیز بناست در این نشست شرکت کنند. 

  «ولفگانگ ایشینگر»، رئیس نشست مونیخ، پیش از آغاز رسمی این نشست اعلام کرد از این‌که رهبران جامعه جهانی «نتوانسته‌اند» بحران‌هایی چون وضعیت در سوریه را حل‌وفصل کنند، «بسیار ناراحت است.» وی همچنین از شکست مذاکرات صلح لیبی نیز ابراز تاسف کرد. 

  وی افزود: «بیش از آنچه بتوان تصورش کرد با رویدادهای دهشتناک، بحران‌های جدی و گسترده مواجه هستیم.»