iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار مسکن و عمران
 • هشدار؛ احتمال سقوط بهمن در جاده هراز

  ایرنا : فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: با توجه به گرمایش و سرمایش هوا در ارتفاعات محورهای هراز و فیروز کوه برای امروز و دو روز آینده احتمال ریزش بهمن پیش بینی می شود.

  سرهنگ سیاوش محبی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: برابر پیش بینی هوا شناسی از امشب تا فردا بعد از ظهر بارش  برف و کولاک در محورهای کوهستانی اعلام شده و در محور هراز احتمال سقوط بهمن داده شده است.

  وی با اشاره به وضعیت ترافیک جاده های شرق استان تهران اظهار داشت: در مسیرهای فیروز کوه، هراز، محور امام رضا (ع) وآزاد راه حرم تا حرم نیمه سنگین است.

  فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: برابر مشاهده دوربین‌های دریافتی گره ترافیکی مشاهد نمی شود.

  محبی عنوان کرد: طی دو روز گذشته شاهد بارش برف سنگین در مسیرهای کوهستانی شرق استان بودیم  و به همین دلیل، برف روبی و نمک پاشی توسط اداره راهداری انجام شده است.

   محبی ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی ماموران پلیس راهور مستقر در جاده های شرق استان تهران، خاطر نشان کرد: تا این لحظه حادثه رانندگی منجر به فوت نداشته ایم.

  وی به رانندگان توصیه کرد طی امروز و فردا به سفرهای غیرضروری نروند و درصورت الزام به سفر حتما با  تجهیزات زمستانی در مسیرهای کوهستانی شرق استان تردد داشته باشند.

  فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: رانندگان قبل از سفر شرایط راه‌ها را از طریق مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به شماره ۸۸۲۵۵۵۵۵ و  سایت ۱۲۰ راهور و یا سامانه  ۱۴۱ راهداری دریافت کنند.

  محبی با بیان محدودیت های اعمال شده در جاده هراز اظهار داشت: محور هراز امروز جمعه  از ساعت ۱۴ از رودهن به طرف شمال مسدود است.

  وی افزود: از ساعت ۱۷ از آب اسک  به سمت رودهن یک طرفه است و این ممنوعیت تا ساعت ۲۴ بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت.

  فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران تاکید کرد: رانندگان برای تردد در مسیرهای کوهستانی و برفگیر زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و با رعایت سرعت مطمئنه و توجه به راهنمایی های ماموران پلیس راهور و پرهیز از سبقت های غیر مجاز سفری ایمن داشته باشند.

  شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

   

  این مطلب برایم مفید است
  0 نفر این پست را پسندیده اند