iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اقتصاد کلان
 • اختصاص بودجه ۱۵۰میلیارد تومانی برای دانش‌آموزان استثنایی

  رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: برای سال آینده پیش‌بینی می‌کنیم بودجه این سازمان به بیش از ۱۵۰میلیارد تومان برسد.
  اختصاص بودجه ۱۵۰میلیارد تومانی برای دانش‌آموزان استثنایی

  به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سیدجواد حسینی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، درباره بودجه این سازمان برای سال ‌آینده اظهار داشت: به طور کلی بودجه‌ای که دولت به مجلس ارائه کرده است حدود 482 هزار میلیارد تومان است که 8 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است. 

  وی افزود: بخش تحقیقات و آموزش و پرورش بالاترین میزان رشد را در بودجه کشور داشته و این افزایش بیش از 23 درصد بوده است.

  حسینی ادامه داد: بودجه سازمان آموزش و پرورش استثنایی درون بودجه آموزش و پرورش قرار گرفته است و بخشی از بودجه مانند تأمین حقوق پرسنل و مخارج مدارس از سوی وزارتخانه پرداخت می‌شود.

   رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور خاطرنشان کرد: بودجه اختصاصی که مربوط به سازمان آموزش و پرورش استثنایی است به دو بخش دولتی و درآمد اختصاصی تقسیم می‌شود که بودجه دولتی ما حدود 105 میلیارد تومان برای سال آینده است که اندکی افزایش داشته و با رشد همراه بوده است.

  وی خاطرنشان کرد: بودجه پیش‌بینی شده از درآمد اختصاصی ما نیز برای سال 99 حدود 50 تا 60 میلیارد تومان پیش‌بینی شده و به طور کلی می‌توان با این دو بخش از بودجه دولتی و درآمد اختصاصی بودجه‌ای حدود 150 میلیارد تومان را برای سال آینده پیش‌بینی کرد.