iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز دوشنبه ۷ بهمن / قیمت سکه تمام ۴ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان

  قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۷۴ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان معامله شد.

  امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۳۵ هزار تومان است.

  در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۳ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۵۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۷۹.۴ دلار معامله می‌شود.

  همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴ عیار ۶۷۴ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان تعیین شده است.

  هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۳۵ تومان، یورو ۱۵ هزار تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۸۲۹ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

  صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان است.

  نوع

  قیمت لحظه

  قیمت دلار

  11 هزار و 400 تومان

  قیمت یورو

  14 هزار و 900 تومان

  قیمت پوند

  17 هزار و 829 تومان

  قیمت درهم امارات

  3 هزار و 753 تومان

  قیمت سکه بهار آزادی

  4 میلیون و 930 هزار تومان

  قیمت سکه طرح جدید

  4 میلیون و 955 هزار تومان

  قیمت نیم سکه

  2 میلیون و 500 هزار تومان

  قیمت ربع سکه

  یک میلیون و 500 هزار تومان

  قیمت سکه گرمی

  933 هزار تومان

  قیمت گرم طلای 18

  505 هزار و 600 تومان

  قیمت گرم طلای 24

  674 هزار و 100 تومان

  قیمت هرمثقال طلا

  2 میلیون و 190 هزار تومان

  قیمت هرانس طلادلار

  1579.4دلار

  قیمت پلاتیندلار

  999.7 دلار

  قیمت انس نقرهدلار

  18.19 دلار