iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • حضور عمه رهبر کره‌شمالی در انظار عمومی پس از ۶ سال

  عمه رهبر کره‌شمالی بار دیگر و پس از گذشت حدود شش سال، در پیونگ‌یانگ در انظار عمومی ظاهر شد.

  به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه نیویورک تایمز، عمه «کیم جونگ‌اون» ‌رهبر کره‌شمالی بعد از شش سال در انظار عمومی ظاهر شد.

  این امر در تضاد با شایعاتی قرار دارد که پیش‌تر از پاک‌سازی او در پی اعدام همسرش به اتهام تلاش برای کودتا در سال ۲۰۱۳ خبر داده بودند.

  خبرگزاری رسمی کره‌شمالی گزارش داد که «کیم کیونگ-هوی» تنها خواهر پدر رهبر کره‌شمالی، در اجرای یک گروه ارکستر، کیم جونگ‌اون را همراهی کرد. تصاویر منتشر شده نشان از آن دارد که کیم کیونگ-هوی در این مراسم که به مناسبت سال نو چینی برگزار شده بود، با لباسی مشکی حضور پیدا کرده و در کنار کیم و همسرش نشسته است.

  پس از آن‌که «یانگ سانگ-تائک» شوهر عمه کیم در سال ۲۰۱۳ اعدام شد، ‌سرنوشت کیم کیونگ-هوی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. وی پس از اعدام همسرش در انظار عمومی ظاهر نشده و برخی شایعه‌ها از پاک‌سازی او حکایت داشت. این در حالی است که مقام‌های اطلاعاتی کره‌جنوبی پیشتر این شایعه‌ها را رد و عنوان کرده بودند که وی به خاطر وضعیت نامناسب سلامتی‌اش در بیمارستان بستری شده بود.