iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • تجمع کانادایی‌ها در اعتراض به تحریم‌های آمریکا علیه ایران

  کانادایی‌ها برای اعتراض به تحریم‌های آمریکا علیه ایران مقابل کنسولگری آمریکا در شهر تورنتو تجمع کردند.

  به گزارش ایلنا به نقل از  اسپوتنیک، تعدادی از  معترضان و فعالان ضدجنگ در  کانادا در مقابل کنسولگری آمریکا در شهر تورنتو تجمع کردند و خواهان پایان خشونت و تحریم‌های آمریکا علیه ایران شدند.

  یکی از معترضان در این باره گفت: رفتار دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در مورد ایران ناامیدکننده است؛ اما عجیب نیست. به نظر می‌رسد وعده انتخاباتی ترامپ مبنی بر پایان جنگ‌های بی‌پایان شکست خورده است. 

  در این تجمع، معترضان شعارهایی مانند «نه به جنگ با ایران، رفع فوری تحریم‌ها» و «ناتو از خاورمیانه باید خارج شود»، سر می‌‌دادند.

  بنابر گزارش‌ها تظاهرکنندگان، آمریکا را به سوءاستفاده از اعتراض‌های مردم ایران برای تغییر حاکمیت در ایران متهم کردند. معترضان تاکید کردند اگرچه ایران مسئولیت سقوط هواپیما را بر عهده گرفته اما در واقع اگر آمریکا تنش‌ها را افزایش نمی‌داد چنین اتفاقاتی هرگز رخ نمی‌داد. همچنین معترضان تاکید کردند که حاکمیت ایران باید محترم شمرده شود.