iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
  • بلعیدن یک ایگوانا توسط مار پیتون همه را شوکه کرد! +عکس

    صحنه بلعیدن یک ایگوانا (مارمولک غول پیکر) توسط مار پیتون آویزان از سقف، ساکنان دهکده‌ای در استرالیا را در ترس و وحشت فرو برد.

    به گزارش مشرق، صحنه شکار ایگونا ( مارمولک غول پیکر ) آویزان از سقف توسط یک مار پیتون بزرگ اهالی یک دهکده در استرالیا را دچار ترس و وحشت کرد. ساکنان محلی ناگهان این مار غول پیکر را که با آویزان شدن از سقف در حال بلعیدن ایگوانا بود مشاهده کردند. این اتفاق هفته پیش و در دهکده "نامبور" واقع در ایالت کوئینزلند استرالیا رخ داد. 

    یکی از ساکنان محلی با تهیه یک تصویر از این صحنه وحشتناک آن را در فیسبوک به اشتراک گذاشت. در تصویر منتشر شده در حالی که مار پیتون از سقف خانه آویزان شده و نیمی از مارمولک را بلعیده است دیده می‌شود. انتشار این تصویر با واکنش کاربران فیسبوک همراه بود و بسیاری از آنها با دیدن این تصویر دچار ترس و وحشت شدند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: « آه خدای من، آرواره‌های این مار باید بسیار بزرگ باشد که نیمی از مارمولک به آن بزرگی را در حالی که آویزان شده بلعیده است.» کاربر دیگری در کامنتی نوشت: « پیتون بسیار زیبا، مارمولک بیچاره.»

    انتشار تصویر شکار مارمولک توسط این مار پیتون در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز حمله یک مار پیتون به یک پسر خردسال استرالیایی خبرساز شده بود. "کلیفورد" ۴ ساله که در داخل خانه در حال بازی بود ناگهان بصورت غافلگیرانه‌ای مورد حمله یک مار پیتون غول پیکر قرار گرفت و بصورت معجزه آسایی از این حادثه مرگبار جان سالم بدر برد.