iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • محمد کشتی آرای: طلای جهانی ۷ دلار افزایش یافت

  کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با پارسینه:

  محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار‌های جهانی طی چند روز گذشته قیمت جهانی طلا بین ۴ تا ۸ دلار نوسان داشت؛ اما امروز چهارشنبه طلای جهانی با ۷ دلار افزایش به یک هزار و ۵۵۷ دلار در هر اونس رسید.

  محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار جهانی طلا و سکه و طلای داخلی به خبرنگار اقتصادی پارسینه گفت: در بازار‌های جهانی طی چند روز گذشته قیمت جهانی طلا بین ۴ تا ۸ دلار نوسان داشت؛ اما امروز چهارشنبه طلای جهانی با ۷ دلار افزایش به یک هزار و ۵۵۷ دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم د. حال حاضر ۱۷ دلار و ۸۰ سنت است.

  کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم باقیمت چهار میلیون و ۸۳۰ هزار تومان، سکه طرح جدید با چهار میلیون و ۸۸۵ هزار تومان و نیم‌سکه بهار آزادی هم با ۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان دادوستد شد. ربع‌سکه هم باقیمت یک‌میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و سکه هار گرمی هم باقیمت ۹۳۰ هزار تومان خریدوفروش شد.

  کشتی آرای گفت: یک مثقال طلای ۱۷ عیار آب‌شده که مبنای قیمت‌گذاری در بازار است هم باقیمت ۲ میلیون و ۱۴۴ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار باقیمت ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با نرخ ۴۹۵ هزار تومان معامله شد.

  او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار باقیمت ۵۵۰ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۵۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۶۰۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار هم باقیمت ۶۶۰ هزار تومان خریدوفروش شد.

  این فعال بازار طلای کشور در پایان گفت: در بازار امروز نرخ هر دلار ۱۳ هزار و ۴۸۰ تومان است.

  کد ویدیو