iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تولید
 • دورخیز پراید به سمت 60 میلیون +جدول

  پول نیوز - سرعت افزایش قیمت خودرو‌های سایپا امروز کمتر شده، اما این محصولات همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کنند.

   
  به گزارش پول نیوز، ساینا امروز با افزایش قیمت ۸۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار ۷۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. تیبا ۲ هم امروز حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. البته تیبا صندوق‌دار در این افزایش قیمت همراهی نمی‌کند و بدون تغییر نسبت به روز گذشته روی نرخ ۶۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان متوقف شده است. کوییک دنده‌ای رفتار متفاوتی نسبت به دیگر خودرو‌های سایپا دارد و امروز با کاهش قیمت در حد ۲۰۰ هزار تومان، به نرخ ۸۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بازگشته است.

  پراید هاچ‌بک امروز همگام با دیگر خودرو‌های سایپا با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۵۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب پراید سایپا ۱۱۱ حدود ۴۰ میلیون تومان است و ۱۹ میلیون ارزان‌تر از قیمت روز بازار اعلام می‌شود. پراید صندوق‌دار یا سایپا ۱۳۱ در بازار تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و روی نرخ ۵۴ میلیون تومان ثابت مانده است. پراید وانت هم شرایط مشابهی دارد و با قیمت ۶۲ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.
   
  دورخیز پراید به سمت 60 میلیون +جدول