اخبار طلا و سکه
 • محمد کشتی آرای:طلای جهانی تنها یک دلار افزایش قیمت داشت/ دلار ۱۳ هزار و ۵۳۰ تومان

  کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با «پارسینه»:

  محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه به قیمت جهانی طلا و کم نوسان بودن نرخ ارز، قیمت سکه و طلا تغییراتی قابل‌توجهی نداشت.

  به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا درباره وضعیت امروز بازار طلای جهانی و بازار سکه و طلای داخلی گفت: در بازار جهانی هر اونس طلای جهانی با یک دلار افزایش به یک هزار و ۵۵۷ دلار رسید. طی دو روز گذشته قیمت جهانی طلا تغییرات محسوسی نداشته و این خود نشان از این موضوع دارد که در حوزه اقتصاد بین‌الملل اتفاق خاصی رخ نداده است. در بازار داخلی هم با توجه به قیمت جهانی طلا و کم نوسان بودن نرخ ارز، قیمت سکه و طلا تغییراتی قابل‌توجهی نداشت.

  کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز شنبه سکه طرح قدیم با چهار میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید با چهار میلیون و ۸۹۵ هزار تومان و نیم‌سکه هم با ۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان دادوستد شد. ربع‌سکه هم باقیمت یک‌میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی با ۹۳۰ هزار تومان معامله شد.

  کشتی آرای گفت: یک مثقال طلای ۱۷ عیار آب‌شده که مبنای قیمت‌گذاری در بازار است باقیمت ۲ میلیون و ۱۴۷ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با ۲ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با ۴۹۵ هزار و ۶۰۰ تومان خریدوفروش شد.
  او در ادامه افزود: بر اساس نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار، یک گرم طلای ۲۰ عیار باقیمت ۵۰۵ هزار و ۷۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۵۷۸ هزار و ۲۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۶۰۵ هزار و ۷۰۰ تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار هم با ۶۶۰ هزار و ۸۰۰ تومان خریدوفروش شد.

  این فعال بازار طلا در پایان گفت: نرخ دلار هم در بازار امروز شنبه ۱۳ هزار و ۵۳۰ تومان است.
  کد ویدیو


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی