iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • 4 مشکل در گوشی شما که به سادگی رفع می‌شوند!

  samsung-galaxy-s4-broken

  1- وقتی پورت شارژر، درست کار نمی‌کند!

  با گذشت زمان، ممکن است که شارژر مانند گذشته به‌خوبی در سوکت خود جای نگیرد. این مشکل به‌سادگی رفع می‌شود؛ سعی کنید با استفاده از یک خلال دندان، گرد و خاک موجود برروی آن را تمیز کنید. اگر هم‌چنین مشکل پابرجا بود، به یک تعمیرکار مراجعه نمایید.

  2013-08-29-image-11

  2- زمانی که هنگام وصل کردن هدفون، صدا کاهش می‌یابد!

  اگر هنگامی که هدفون را در پورت مربوطه خود جا می‌زنید، صدا به شدت افت می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم یک چوب پنبه کتان را به داخل جک هدفون ( سوراخ هدفون) وارد کرده و هرگونه کثیفی که در آن‌جا وجود دارد را به‌کمک چوب پنبه، رفع نمایید.

  بازارکار آموزش تعمیرات موبایل، آموزش plc و آموزش نصب کولر گازی

  samsung-galaxy-s4-broken

  3- هنگامی که صفحه نمایش دیوایس شما، شکسته است!

  شاید الان با خود بگویید که این غیر ممکن است و حتما باید یک تعمیرکار ماهر آن را انجام دهد، اما باید واقعیت را اعتراف کنیم و بگوییم که برای جایگزین کردن صفحه نمایش شکسته‌ی تلفن همراه خود با یک مدل سالم، تنها به چند وسیله و کمی خوش‌شانسی نیاز دارید. آموزش‌هایی برروی اینترنت موجود است که پیشنهاد می‌کنیم از آن‌ها،برای تعمیر صفحه نمایش شکسته‌ی تلفن همراه خود استفاده نمایید.

  url

  4- موقعی که تلفن همراه شما در دریا، حسابی خیس شده باشد!

  اگر موبایل شما به‌طور ناخواسته کمی آب تنی کرده، باتری را در صورت امکان برداشته و تلفن همراه خود در یک کیسه برنج به‌مدت یک یا دور روز قرار دهید تا رطوبت، از آن گرفته شود. البته در لینک زیر، این مورد به صورت مفصل توضیح داده شده است: