iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • نسخه ایلان ماسک برای توییتر

  دنیای اقتصاد : ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های بزرگ تسلا و اسپیس ایکس در پاسخ به سوال مدیرعامل توییتر مبنی بر ارائه راهکاری برای بهبود عملکرد این شبکه اجتماعی عنوان کرد که باید بات‌ها را شناسایی کرد. اخیرا تماسی ویدئویی میان ماسک و دورسی در حضور هزاران نفر از کارمندان توییتر برقرار شد که در جریان آن، مدیرعامل توییتر این سوال را مطرح کرد که اگر هدایت توییتر را برعهده داشتید، چه کاری برای ارتقای عملکرد و کارکرد این پلت‌فرم انجام می‌دادید؟

  نسخه ایلان ماسک برای توییتر

  ایلان ماسک که تقریبا ۳۱ میلیون دنبال‌کننده در توییتر دارد، پاسخ داد: فکر می‌کنم باید کاربران واقعی و جعلی را از هم تفکیک کنید. باید این سوال را بپرسید که آیا این کاربر، یک شخص واقعی است یا یک بات یا هر چیز دیگری شبیه به آن؟ وی ادامه داد: اساسا شما چگونه می‌خواهید مشخص کنید که بازخوردها واقعی هستند و از طرف افرادی که سعی در دستکاری و اختلال دارند، به‌وجود نیامده‌اند؟ باید به خواست مردم توجه کرد و از خود پرسید که آنها دقیقا چه می‌خواهند و آیا دستکاری در این سیستم توسط افراد و گروه‌ها، آنها را ناراحت می‌کند یا خیر؟ ایلان ماسک که در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود، چند بار و به خاطر انتشار توییت‌های جنجالی در کانون توجهات قرار گرفت. وی حتی پیش‌بینی کرد که طی ۵ تا ۹ سال آینده، انسان‌ها بتوانند توییت‌هایی را از کره مریخ در این پلت‌فرم منتشر کنند.

  این مطلب برایم مفید است
  0 نفر این پست را پسندیده اند