جهان
 • حمایت النجباء از دعوت مقتدی صدر برای تظاهرات میلیونی علیه آمریکا

  شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش النجباء عراق اعلام کرد: «از دعوت مقتدی صدر برای تظاهرات میلیونی در مخالفت با حضور آمریکا در عراق حمایت می‌کنیم.»

  به گزارش افکارنیوز،

  شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش النجباء عراق اعلام کرد: «از دعوت مقتدی صدر برای تظاهرات میلیونی در مخالفت با حضور آمریکا در عراق حمایت می‌کنیم.»

  اخبار بین الملل- مقتدا صدر، هادی العامری، قیس الخزعلی و شیخ اکرم الکعبی به عنوان رهبران گروه‌های مقاومت اسلامی عراق، در فراخوانی از مردم این کشور خواستند در تظاهرات میلیونی ضد آمریکایی که بزودی برگزار خواهد شد شرکت کنند.

  روز سه‌شنبه، ۲۴ دی، رهبر جریان صدر عراق خواستار برگزاری تظاهرات میلیونی در محکومیت حضور نیرو‌های آمریکایی در کشورش شد.

  مقتدی صدر خواهان برگزاری تظاهرات میلیونی در محکومیت حضور نیرو‌های آمریکایی و نقض حاکمیت کشورش شد.

  پیش‌تر نیز نصر الشمری، معاون دبیر کل النجباء عراق اعلام کرد تمامی گروه‌های مقاومت عراق یکصدا خواهان پایان یافتن حضور نیرو‌های بیگانه در عراق هستند و اگر آمریکایی‌ها از عراق خارج نشوند نیرو‌های مقاومت با آن‌ها درگیر خواهند شد.

  نصر الشمری افزود: «عراق نمی‌پذیرد که تحت حاکمیت هیچ کشوری باشد. اگر واشنگتن از اجرای مصوبه پارلمان عراق در خصوص خروج نیرو‌های بیگانه از کشور سر باز زند، این اقدام اشاره‌ای برای به راه افتادن عملیات مقاومت خواهد بود.»

  پیش از این نیروهای بسیج مردمی عراق، الحشد الشعبی بار دیگر بر حمایت خود از تصمیم پارلمان و نخست‌وزیر این کشور برای اخراج نیرو‌های بیگانه از خاک عراق تاکید کردند.

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی