تجارت
 • تصمیم گیری بدون مشورت با بخش خصوصی محکوم به شکست است

  ایسنا/قم دبیرکارگره ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ملی و کارگروه استانی بیان کرد: تصمیم گیری بدون مشورت با بخش خصوصی محکوم به شکست است.

  میثم زالی امروز در جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ملی و کارگروه استانی که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، گفت: هم‌تراز بودن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با کارگروه استانی بسیار مهم است.

  وی افزود: اگر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصمیمی گرفت، باید از سوی بانک و دستگاه اجرایی مربوطه اجرایی شود و این اتمام‌حجت برای آن‌هاست.

  دبیرکارگروه  ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تأکید کرد: تصمیم‌گیری بدون مشورت با بخش خصوصی ابتر و محکوم‌به شکست است. وقتی بخش خصوصی به‌عنوان ذی‌نفع اصلی در جلسات نقشی نداشته باشد چگونه می‌توانیم امیدوار به رونق تولید باشیم.

  وی خاطرنشان کرد: ماهیت این جلسات نباید یک دورهم نشینی باشد و باید صرفاً به حل‌وفصل مشکلات بخش تولید توجه داشت.

  زالی مطرح کرد: در بخش‌نامه دادستان کل کشور آمده که در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و باید آرایش جنگی به خود بگیریم و نباید در کشور شاهد آن باشیم که یک واحد تولیدی به خاطر رفتار اشتباه یک شعبه بانکی تعطیل می‌شود.

  دبیر کارگروه  ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با تأکید برداشتن وحدت رویه در پذیرش سفته به‌عنوان ضمانت از سوی واحدهای تولیدی گفت: اگر در استان قم این کار اتفاق نمی‌افتد باید انجام آن سرعت بگیرد.

  وی با ذکر این مطلب که اصلاحات در قانون گذاری کشور امری ضروری است، گفت: اگر این اصلاحات انجام شود قطعا به سود سیستم بانکی و و بخش تولید کشور خواهد بود.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی