اخبار طلا و سکه
 • محمد کشتی آرای: نوسانات نرخ ارز، قیمت سکه و طلا را افزایش داد/ دلار در بازار امروز ۱۳ هزار و ۴۰۰

  کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با «پارسینه»:

  محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: طی چند روز گذشته بهای جهانی طلا بین ۵ دلار تا ۱۶ دلار کاهش قیمت داشته است.

  به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا درباره وضعیت امروز طلای جهانی و سکه و طلای داخلی گفت: در چند روز گذشته قیمت جهانی طلا با نوساناتی همراه بود. امروز هم قیمت جهانی طلا یک هزار و ۵۴۵ دلار در هر اونس است. طی چند روز گذشته بهای جهانی طلا بین ۵ دلار تا ۱۶ دلار کاهش قیمت داشته است. قیمت هر اونس نقره هم در بازار جهانی ۱۷ دلار ۸۴ سنت است.

  کارشناس بازار سکه و طلا تصریح کرد: در بازار امروز چهارشنبه نرخ ارز با نوساناتی روبرو بود به‌نحوی‌که در بعضی مواقع با کاهش بها و در مواقعی هم با افزایش روبرو بود. با توجه به همین نرخ ارز و قیمت جهانی طلا، سکه طرح قدیم باقیمت چهار میلیون و ۷۴۰ هزار تومان، سکه طرح جدید با چهار میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و نیم‌سکه بهار آزادی هم با ۲ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان دادوستد شد. ربع‌سکه بهار آزادی هم باقیمت یک‌میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی باقیمت ۹۳۰ هزار تومان خریدوفروش شد.

  کشتی آرای گفت: در بازار امروز یک مثقال طلای آب‌شده ۱۷ عیار که مبنای قیمت‌گذاری در بازار است و به مظنه شهرت دارد باقیمت ۲ میلیون و ۱۱۲ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار باقیمت ۲ میلیون و ۲۳۶ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم باقیمت ۴۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

  او در ادامه افزود: با توجه به قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار، یک گرم طلای ۲۰ عیار با ۵۴۱ هزار و ۷۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۵۶۸ هزار و ۸۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۵۹۵ هزار و ۹۰۰ تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار هم باقیمت ۶۵۰ هزار تومان خریدوفروش شد.

  این فعال بازار طلای کشور در پایان گفت: دلار هم در بازار امروز ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان است.

  کد ویدیو


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی