جهان
 • ترامپ: طرح استیضاح برای کشورمان شرم آور است

  ترامپ پیش از عزیمت به انگلیس برای شرکت در اجلاس سران ناتو طرح استیضاحش در مجلس نمایندگان آمریکا را شرم آور خواند.

  دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی در جمع خبرنگاران و پیش از عزیمت به انگلیس برای شرکت در اجلاس سران ناتو درباره طرح استیضاحش در مجلس نمایندگان آمریکا، گفت: دموکرات‌ها یعنی دموکرات‌های چپگرا و دموکرات‌هایی که هیچ کاری نمی‌کنند، تصمیم گرفتند که وقتی بنده برای شرکت در اجلاس ناتو می‌روم بهترین زمان برای کارشان (طرح استیضاح) است.

  وی افزود: آن‌ها از یک سال پیش برای این کار تصمیم گرفتند که درست زمان حضورم در نشست ناتو این کار را انجام بدهند. این سفر یکی از مهمترین سفر‌هایی است که رئیس‌جمهور کشور انجام می‌دهد. اینکه آن‌ها این کار را انجام بدهند و الان طرح استیضاح را روی میز قرار بدهند، یک حقه است.

  ترامپ گفت: اگر توجه کرده باشید امروز خبری فوری منتشر شد مبنی بر اینکه رئیس‌جمهور اوکراین به صراحت و با تاکید اعلام کرد رئیس‌جمهور ترامپ هیچ کاری اشتباهی انجام نداده است. پس ماجرا باید خاتمه یابد. وی چند ساعت پیش گفت که رئیس‌جمهور ترامپ هیچ کار اشتباهی نکرده است. با این سخنان، باید همه چیز تمام شود.

  ترامپ ادامه داد:، اما این داستان هرگز تمام نخواهد شد، زیرا آن‌ها می‌خواهند کاری که را که دوست دارند انجام بدهند. آن‌ها در حوزه‌های انتخاباتی خودشان نابود شده اند. فکر می‌کنم فرصت عظیمی برای جمهوری خواهان در راه است. جمهوری خواهان هرگز و هرگز تا به اندازه حالا متعهد و متحد نبوده اند. پس از این جهات می‌بینم که اوضاع فوق العاده‌ای پیش آمده است. اما ازجهات دیگر، این وضعیت شرم آور است. این وضعیت برای کشورمان شرم آور است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی