جهان
 • بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری کدامند؟

  ویتنام، جمهوری چک و لوکزامبورگ به عنوان بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری در سال ۲۰۱۹ شناخته شدند.

  به گزارش اقتصادآنلاین، موسسه «اینتر نِیشِنز» بر اساس ۳ شاخص که در مجموع از ۶ معیار تشکیل شده، ۶۸ کشور جهان را از نظر سطح رضایت مهاجران کاری در سال ۲۰۱۹ رتبه‌بندی کرده است.

  به گزارش یورونیوز، مطابق نتایج این رتبه‌بندی، بحرین جایگاه نخست بهترین مقصد مهاجرتی برای کار را در سال ۲۰۱۸ به ویتنام داده و جمهوری چک برای سومین سال متوالی در میان سه کشور برتر به عنوان مقصد مهاجرتی برای کاری قرار گرفته است. همچنین لوکزامبورگ با جهشی بزرگ از رتبه نهم در سال گذشته میلادی به جایگاه سوم در لیست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری سال ۲۰۱۹ رسیده است.

  همچنین کشورهای قزاقستان، قطر و لهستان بیشترین بهبود جایگاه در بین کشورهای مناسب برای مهاجرت کاری را در مقایسه با سال گذشته میلادی داشته‌اند. قزاقستان از رتبه ۵۰ به جایگاه بیستم رسیده و قطر نیز با ارتقاء بیست پله‌ای در رتبه ۱۵ بهترین مقاصد مهاجرت کاری جای گرفته است. لهستان نیز ۱۵ رتبه جهش داشته و جایگاه یازدهم بهترین کشور برای مهاجرت کاری رسیده است.

  شاخص« کار در کشور خارجی» برای مهاجران که از سال ۲۰۱۴ به این سو هر سال توسط این موسسه منتشر می‌شود، چشم‌انداز شغلی و رضایت از کار، فشار کار و میزان اوقات فراغت، شرایط اقتصادی و امنیت شغلی را به عنوان معیارهای ارزیابی خود در نظر می‌گیرد.

  رتبه کشورهای مورد بررسی در انتخاب بهترین مقصد مهاجرتی برای کاری در هر یک از این معیارها بر پایه نظرسنجی انجام شده از نیروی کار خارجی شاغل در آنها به دست می‌آید.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی