iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
  • طلا منتظر آمارهای اقتصادی بیشتر آمریکا است

    سردبیر پایگاه تخصصی اف ایکس استریت تاکید کرد که مسیر قیمت طلا در شرایط کنونی منتظر انتشار آمارهای اقتصادی بیشتری در آمریکا است.  به گزارش پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، دوانی میهتا تصریح کرد که قیمت طلا از روز گذشته تاکنون تحت تاثیر انتشار گزارش مربوط به بخش مسکن آمریکا و افزایش ارزش دلار قرار داشته و بار دیگر با کاهش نسبی روبرو شده و به کمتر از 1200 دلار رسیده است.

    بر اساس این گزارش وی افزود: انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا طی ساعات آینده می تواند تاثیر زیادی بر مسیر قیمت طلا داشته باشد و سرمایه گذاران بین المللی نیز منتظر انتشار این آمار هستند.
    وی پیش بینی کرد که سطح حمایتی قیمت طلا در شرایط کنونی 1182 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا 1179 دلار نیز کاهش خواهد یافت.

    این تحلیلگر ارشد اقتصادی گفت: سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در کوتاه مدت 1194 دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.