شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • ثبات طلا بالای 1500 دلار به علت بلاتکلیفی مذاکرات تجاری آمریکا و چین

  به علت بلاتکلیفی در مورد مذاکرات تجاری آمریکا و چین و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در آستانه انتشار نتیجه نشست سپتامبر فدرال رزرو ، قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه ثابت ماند.

  به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، به علت بلاتکلیفی در مورد مذاکرات تجاری آمریکا و چین و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در آستانه انتشار نتیجه نشست سپتامبر فدرال رزرو که می‌تواند آینده کاهش نرخ بهره را روشن کند، قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه ثابت ماند.

  هر اونس طلا در بازارهای جهانی 34 سنت افزایش 1505.85 دلار فروخته شد و همچنان بالای سطح کلیدی 1500 دلار باقی ماند. طلا روز گذشته یک درصد افزایش یافته بود

  آمریکا روز سه‌شنبه محدودیت‌های ویزایی برای مقامات چینی اعمال کرد. همچنین ترامپ گفته است در صورتی‌که که پیشرفتی در مذاکرات صورت نگیرد، بر واردات از چین در 15 اکتبر تعرفه‌هایی اعمال خواهد شد.

  پیتر فرتیگ، تحلیلگر بازار در این رابطه گفت: «پیش‌دستی در ممانعت از سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران آمریکایی در شرکت‌های چینی یا محدود کردن شرکت‌های چینی در بازار آمریکا، همگی نشان از این دارد که خط روشنی وجود ندارد که آیا امریکا می خواهد توافق تجاری با چین داشته باشد یا نه.»

  سرمایه‌گذاران اکنون در انتظار نتیجه نشست کمیته بازار آزاد فدرال رزرو هستند تا به سرنخ‌هایی از سیاست‌های پولی این بانک دست یابند.

  ارزش دلار در برابر سبدی از ارزهای بین‌المللی کاهش یافت و این فلز گران بهار را برای مالکان دیگر ارزها ارزان‌تر ساخت.

  انتهای پیام/

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی