شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • مدال‌های نقره و برنز جهان بر گردن وزنه‌بردار ایرانی

  خبر آنلاین : علی میری نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان به یک مدال نقره و برنز دست یافت.

  در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بزرگسالان جهان که به میزبانی شهر پاتایا در تایلند برگزار می‌شود، بعدازظهر امروز (دوشنبه) محمد زارعی و علی میری در  گروه A دسته 86 کیلوگرم به روی تخته رفتند و علی میری با کسب مدال برنز دو ضرب و مدال نقره مجموع به کار خود پایان داد.

  در رقابت‌های یک ضرب، علی میری در حرکت اول موفق به مهار وزن ۱۶۰ کیلوگرم و در دومین حرکت نیز وزنه ۱۶۵ کیلوگرم را بالای سر برد. میری در حرکت سوم نیز با بالابردن وزنه ۱۶۷ کیلوگرم در جایگاه پنجم قرار گرفت.

  محمد زارعی دیگر نماینده کشورمان در این دسته نیز ابتدا وزنه ۱۶۵ کیلوگرم را بالای سر برد، اما در مهار وزنه های ۱۶۹و ۱۷۰ کیلوگرم ناکام بود تا در حرکت یک ضرب در جایگاه نهم قرار گیرد.

  اما در حرکات دو ضرب، علی میری ابتدا وزنه ۲۰۲ کیلوگرم را بالای سر برد و در ادامه نیز موفق به مهار وزنه ۲۰۷ کیلوگرم شد. میری اما در حرکت سوم خود نتوانست وزنه ۲۱۰ کیلوگرم را مهار کند تا به مدال برنز حرکت دو ضرب دست پیدا کند. میری در مجموع نیز با ۳۷۴ کیلوگرم به مدال نقره دست یافت. 

  همچنین محمد زارعی در حرکات دو ضرب تنها موفق به مهار وزنه ۱۹۶ کیلوگرم شد و نتوانست وزنه‌های ۲۰۶ و ۲۰۷ کیلوگرم را بالای سر ببرد تا در حرکات دو ضرب، دهم  و در مجموع در جایگاه نهم بایستد.

  این مطلب برایم مفید است
  0 نفر این پست را پسندیده اند


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی