شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • تلاش نتانیاهو برای رهایی از زندان

  سفیر پیشین ایران در نروژ و مجارستان گفت: نتانیاهو برای اینکه خود و همسرش دستگیر نشوند، حاضر است هر چه دارد را بدهد تا نخست وزیر شود و حتی ممکن است به رقیبش در کابینه اختیارات بی‌شماری پیشنهاد کند.

  به گزارش مشرق، عبدالرضا فرجی‌راد با اشاره به آخرین وضعیت انتخابات رژیم صهیونیستی و عدم موفقیت بنیامین نتانیاهو در تشکیل کابینه بیان کرد: موفقیت او در این دوره از انتخابات غیرمحتمل است.
  وی ادامه داد: بالاخره یکی از این دو یعنی بنی گانتز یا بنیامین نتانیاهو فاتح این میدان می‌شوند؛ بنی گانتز یکی دو کرسی بیشتر از نتانیاهو کسب کرده است و شانس او برای اتحاد با گروه‌های دیگر در تشکیل دولت و نخست وزیری بیشتر است.
  این استاد دانشگاه یاد آورشد: باید این نکته را در نظر بگیریم که اگر نتانیاهو نخست وزیر نشود باید به زندان برود لذا حاضر است نسبت به رقیب خود امتیازات بیشتری را به دیگر احزاب بدهد و حمایت آنان را جلب کند.
  وی یادآور شد: نتانیاهو برای اینکه خود و همسرش دستگیر نشوند، حاضر است هر چه دارد را بدهد تا نخست وزیر شود و حتی ممکن است به رقیبش در کابینه اختیارات بیشماری پیشنهاد کند و خود، نخست وزیری با اختیارات کمتر  باشد. نتانیاهو در شرایط فعلی به خاطر مشکلات قضایی که دارد، امتیازات زیادی می‌دهد.

  فرجی‌راد افزود: از این اتفاقات در رژیم صهیونیستی که نخست وزیر موفق به تشکیل کابینه نشود فراوان رخ داده است، ایتالیا و رژیم صهیونیستی به خاطر قانون اساسی‌شان با این معضل روبرو هستند و برخی اوقات هم که به نتیجه نرسیدند، نخست وزیری را دوره‌ای کرده‌اند.
  سفیر پیشین ایران در نروژ و مجارستان درباره عدم اقبال بنی گانتز به پیشنهاد چندباره نتانیاهو مبنی بر تشکیل کابینه اتحاد ملی نیز بیان داشت: رقیب نتانیاهو می‌داند که او در موضع ضعف است لذا به عبارتی برای او طاقچه بالا می‌گذارد تا امتیازات بیشتری بگیرد.


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی