شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • هشدار وزیر بهداشت فلسطین نسبت به پیامدهای قطع برق از سوی رژیم صهیونیستی

  وزیر بهداشت فلسطین نسبت به پیامدهای قطع برق در کرانه باختری و مناطق اشغالی از سوی صهیونیست‌ها به ویژه تبعات آن بر بخش بهداشت و پزشکی هشدار داد.

  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت بهداشت فلسطین نسبت به خاموشی احتمالی در کرانه باختری و از سوی صهیونیست‌ها و پیامدهای آن بر زندگی مردم به ویژه بیماران هشدار داد.

  به نوشته وبگاه «العربی» «مای الکیلا» وزیر بهداشت فلسطین روز شنبه گفت که قطع برق بر داروها و واکسن‌هایی که در یخچال و فریزر مراکز بهداشتی و درمانگاه‌ها نگهداری می‌شوند، تاثیر می‌گذارد.

  شرکت برق رژیم اسرائیل هفته گذشته به شرکت برق فلسطین اطلاع داد که قصد سهمیه بندی برق را در مناطق اشغالی دارد.

  رژیم اسرائیل کرانه باختری را از سال 1967 به اشغال خود درآورد و از آن زمان تاکنون بیش از 600 هزار صهیونیست در شهرک‌ها در کرانه باختری اشغالی و قدس شرقی زندگی می‌کنند .

  دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در در آستانه انتخابات پارلمانی، از موافقت کابینه برای ساخت واحدهای مسکونی جدید در اراضی فلسطین اشغالی خبر داد. نتانیاهو در هفته‌های اخیر بارها اعلام کرده که در صورت پیروزی در انتخابات پارلمانی روز سه شنبه، بخش‌هایی از کرانه باختری را به سرزمین‌های اشغالی ضمیمه خواهد کرد. (جزئیات بیشتر)

  گفته می‌شود  که در صورت قطع  برق در کرانه باختری،  350 هزار نفر از خدمات پزشکی و بهداشتی محروم خواهند شد.

  انتهای پیام/مقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی