شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار بازار ارز
 • کاهش قیمت‌ها در بازار ارز ادامه‌دار خواهد بود

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به واگذاری اختیارات تثبیت نرخ ارز و سیاست‌های ارزی به بانک مرکزی از سوی رییس‌جمهور، گفت: استمرار در نگهداری ارز خانگی به ضرر مردم است.

  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به واگذاری اختیارات تثبیت نرخ ارز و سیاست های ارزی به بانک مرکزی از سوی رییس جمهور، گفت: تفویض این اختیار در جهت موفقیت های بیشتر بانک مرکزی بوده و باعث می شود راهی را که در پیش گرفته به خوبی ادامه دهد.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیش بینی این است که در آینده باز هم با این رویه کاهش نرخ را داشته باشیم، افزود: چیزی به نام سود دیگر در نگهداری ارز خانگی وجود ندارد، از اینرو مردم باید منتظر ریزش نرخ ها باشند.

  جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه بالاترین نرخ ارز متناسب با فوب خلیج فارس ۸ الی ۸ هزار و ۵۰۰ تومان است، تصریح کرد: پیش بینی ما این است که تثبیت نرخ ارز و کاهش آن استمرار داشته و سیاست های بانک مرکزی جواب می دهد.

  این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: مردم باید با هوشیاری نسبت به عرضه ارز خانگی خود به بازار اقدام کنند، زیرا بازار بیش از این کشش نداشته و افزایشی نخواهد داشت.

  وی با بیان اینکه مردم با نگهداری ارز متضرر خواهند شد، گفت: به کرات گفته ایم که اکنون نیز نرخ تعیین شده برای ارز در بازار نرخ بالایی بوده و حباب دارد، از اینرو تلاطم بازار ارز دوره خود را طی کرده و همه کارشناسان اقتصادی بر این مهم اتفاق نظر دارند.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: استمرار نگهداری دلار چیزی به جز ضرر برای مردم نخواهد داشت، از اینرو مردم سرسختی در عرضه ارز به بازار نباید داشته باشند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی