شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • محورهای سخنرانی ترامپ در سازمان ملل؛ ایران، چین و ونزوئلا

  یک مقام آمریکایی مدعی شد؛

  ظاهراً رئیس‌جمهوری آمریکا قصد دارد از تریبون سازمان ملل برای جلب حمایت علیه ایران و همچنین سنگ‎اندازی جلوی پای چین و دیگر کشورهایی که قدرت وی را به چالش می‎کشند؛ استفاده کند.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، یک مقام بلندپایه دولت واشنگتن می‌گوید دونالد ترامپ رئیس‎جمهوری این کشور قصد دارد از نشست مجمع عمومی سازمان ملل به عنوان فرصتی برای جلب حمایت از موضع ضدایرانی خود استفاده کند، حال آنکه ادعاهای حقوق بشری علیه چین را نیز مجدداً تکرار خواهد کرد.

  با آنکه ترامپ اهمیت سازمان ملل را نادیده گرفته و با شعار «اولویت با آمریکاست» چندجانبه‌گرایی را به چالش می‎کشد؛ قصد دارد از سومین حضور خود در صحن سازمان ملل، نهایت استفاده را بکند.

  به ادعای این منبع آگاه که نامی از وی برده نشده، تشدید خشونت ایران (!) یکی از موضوعات مورد بحث از سوی ترامپ است و آمریکا از فرصت گفتگو در راستای حصول واکنش جمعی به این موضوع استقبال می‎کند.

  گفتنی است علیرغم آنکه ارتش و کمیته‎های مردمی یمن مسئولیت حمله هفته گذشته به آرامکو- شرکت نفت عربستان سعودی- را پذیرفته‎اند؛ آمریکا همچنان بدون ارائه سند و مدرک، انگشت اتهام را به سمت ایران نشانه می‌‏گیرد.

  ترامپ قرار است روز دوشنبه درباره آزادی مذهبی صحبت کند؛ روز سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می‌‏کند و چهارشنبه هم به موضوع ونزوئلا می‎پردازد که به لطف دخالت‎های واشنگتن بحران سیاسی-اقتصادی بی‎سابقه‎ای را تجربه می‎کند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی