تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • همتی : تحریم مجدد بانک مرکزی نشان می‌دهد که دست آمریکا تا چه حد خالی است

  رییس کل بانک مرکزی، تحریم های جدید وضع شده علیه ایران را نشانه ای از استیصال آمریکا دانست و از تدوین راهکارهای تثبیت و کنترل بازار خبر داد.

  رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به تحریم مجدد بانک مرکزی، وضع مجدد این تحریم ها توسط دولت آمریکا را نشانه خالی بودن دست آمریکا در یافتن اهرم فشار علیه کشورمان دانست.

  همتی در همین راستا افزود: اگر اینگونه اقدامات می‌توانست در پیشبرد خواسته های ظالمانه آن دولت موثر باشد، وضعیت اقتصادی کشور بسیار متفاوت با وضعیت فعلی بود.
  رئیس کل بانک مرکزی تأکید کرد: ناکامی های مکرر دولت آمریکا در یک سال و اندی گذشته نشان می دهد که این تحریم ها بی اثرتر از هر زمان دیگری شده اند و اقتصاد ایران، تاب آوری خود در مقابل تحریم‌ها رابه همگان اثبات کرده است.
  وی افزود: موفقیت های اخیر بانک مرکزی و ثبات بازار نشان می‌دهد که خوشبختانه تجارت و مبادلات مالی کشور از راه هایی انجام می‌شود که از سوی آمریکا غیر قابل تحریم است.
  همتی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه از دوره دور زدن تحریم ها به دوره تحریم ناپذیری تجارت خارجی عبور کرده ایم و وقت آن رسیده است که دولت آمریکا از واقعیت‌ ها درس بگیرد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی