شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • معاون خوان گوایدو، رهبر مخالفان ونزوئلا، آزاد شد

  اِدگار زامبرانو، معاون کنگره ونزوئلا، و از چهره‌های اصلی مخالف دولت نیکلاس مادورو از زندان آزاد شد.

  معاون خوان گوایدو، رهبر مخالفان ونزوئلا، آزاد شد

  اِدگار زامبرانو، معاون کنگره ونزوئلا، و از چهره‌های اصلی مخالف دولت نیکلاس مادورو از زندان آزاد شد.سرویس اطلاعاتی ونزوئلا روز ۱۹ اردیبهشت ماه آقای زامبرانو را بازداشت کرده بود.او، پس از همراهی خوان گوایدو، رهبر مخالفان ونزوئلا، در جریان تلاش‌های برای قیام بخشی از ارتش، متهم به اقدامات تروریستی شده بود.

  تلاش بخشی از ارتش برای قیام علیه دولت نتیجه‌ای نداد.زامبرانو گفته «سیاست مرا به زندان انداخت و همان سیاست نیز مرا از زندان بیرون آورده‌است».خبرگزاری اسوشیتدپرس می‌گوید به‌نظر می‌رسد آزادی ادگار زامبرانو، چراغ سبزی از سوی دولت به بخش کوچکی از مخالفان، بدون آقای گوایدو است، که مذاکراتی با دولت آقای مادورو انجام داده‌اند.

  البته کنگره ونزوئلا ساعاتی پیش از آزادی معاون این نهاد، بر حمایت خود از خوان گوایدو تاکید کرده بود.نمایندگان هر دو طرف، یعنی گوایدو و مادورو، مذاکراتی را تحت نظارت نروژ در جزیره باربادوس انجام داده‌اند، که هر دو اعلام کردند شکست خورده‌است.

  ادگار زامبرانو، معاونت خوان گوایدو را در «مجمع ملی ونزوئلا» برعهده دارد. خوان گوایدو از سوی بیش از پنجاه کشور جهان، از جمله آمریکا، به عنوان رئیس‌جمهور موقت ونزوئلا به رسمیت شناخته شده‌است.


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی