شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تولید
 • رشد تولید فولاد چین پیش از آغاز محدودیت‌ها

  تولید فولاد چین در اوت 2019 میلادی پیش از آغاز محدودیت های تولید این محصول افزایش یافت. در عین حال، اکثر شرکت‌های فولادساز چینی نیمه نخست سال 2019 ضرر کردند.

  به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ایمیدرو، تولید فولاد خام چین در اوت 2019 میلادی با 2.4 درصد رشد به 87 میلیون و 250 هزار تن رسید. این در حالی است که طی دو ماه پیش از آن، تولید فولاد در چین کاهش یافته بود.

  محدودیت های تولید فولاد خام برای پیشگیری از آلودگی هوا در اکتبر 2019 میلادی آغاز می شود، به همین دلیل فولادسازان چینی پیش از آغاز این محدودیت‌ها در ماه اوت تولید فولاد خام خود را افزایش دادند.

  همچنین طی اوت 2019 میلادی میزان تولید روزانه فولاد خام در چین با 2.2 درصد رشد نسبت به ماه پیش از آن به 2 میلیون و 810 هزار تن رسید.

  این فولادساز بزرگ جهان طی ماه‌های اخیر تحت فشار کاهش سود قرار گرفته است. اگرچه تنش تجاری با آمریکا نیز در این روند تاثیر داشته است. تحلیلگران بر این باورند که تمام بخش تولید چین تحت تأثیر جنگ تجاری بوده و تولید و فروش خودرو و لوازم خانگی با چالش هایی مواجه است.

  اغلب فولادسازان چینی طی نیمه نخست سال 2019 میلادی کاهش سود و یا رسیدن به ضرر را گزارش کرده‌اند. این در حالی است که در 8 ماهه نخست سال جاری میلادی تولید فولاد خام چین با 9.1 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال 2018 میلادی به 664 میلیون و 870 هزار تن رسید.

  انتهای پیام/قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی