شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • سفارت مجارستان در دمشق فعالیت خود را از سر می‌گیرد

  فارس نوشت: مجارستان اعلام کرد که از سال آینده میلادی، یک دیپلمات به سوریه خواهد فرستاد تا کارهای کنسولگری بوداپست در دمشق را انجام دهد.

  پایگاه خبری معارض «الحل» گزارش داد که از آغاز بحران سوریه، این برای نخستین بار است که یک کشور عضو اتحادیه اروپا چنین تصمیمی اتخاذ می‌کند.

  مجارستان اعلام کرد که از سال آینده میلادی، یک دیپلمات به سوریه خواهد فرستاد تا کارهای کنسولگری بوداپست در دمشق را انجام دهد.

   وزارت خارجه مجارستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کنسول این کشور، به سوریه خواهد رفت تا پیگیر حمایتهای انسان‌دوستانه باشد و کارهای کنسولگری این کشور را انجام دهد.

  به گفته بوداپست، احتمالا این کنسول در بیروت اقامت خواهد داشت و به صورت هفتگی به دمشق رفت و آمد خواهد داشت.

  وزارت خارجه مجارستان تأکید کرد که کمک‌های انسان‌دوستانه برای مسیحیان حاضر در سوریه فراهم می‌کند؛ به گونه‌ای که مسیحیان سوری برای بورس‌های تحصیلی اولویت دارند.

  سفارتهای کشورهای اروپایی با آغاز بحران سوریه از سال 2011، در دمشق بسته شد، ولی چک سفارت خود را در دمشق باز نگه داشت و حلقه ارتباطی بین دولت سوریه و کشورهای اروپایی بود.

  کاردارهای سفارت‌های رومانی و بلغارستان نیز سال گذشته فعالیت خود را در دمشق آغاز کردند، ولی به صورت دائمی در آن، اقامت نداشتند.

  310311قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی