شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • وکلای مدافع کاندیدای تونسی ظرف ۲۴ ساعت آتی درخواست آزادی او را ارائه خواهند کرد

  وکلای مدافع نبیل القروی، کاندیدای بازداشت شده تونسی پس از آنکه نظرسنجی‌ها و نتایج رسمی از راه یافتن او به دور دوم انتخابات خبر داد، درخواست آزادی او را ظرف ۲۴ ساعت آتی ارائه خواهند کرد.

  به گزارش ایسنا، محمد الزعنونی، یکی از وکلای مدافع القروی به خبرگزاری فرانسه گفت: القروی فقط می‌خواهد که آزاد شود و درخواست آزادی او ظرف ۲۴ ساعت آینده به قاضی پرونده ارائه خواهد شد.

  طبق نظرسنجی‌ها و نتایج اولیه‌ای که هیئت عالی و مستقل انتخابات تونس ارائه کردند، القروی ۵۶ ساله پس از قیس سعید بیشترین آراء را به خود اختصاص داده است. او پس از راه‌اندازی حزبی با عنوان "قلب تونس" در انتخابات ریاست جمهوری کاندید شد. او با توزیع بسته‌های کمکی و بازدید از مناطق مختلف تونس به سرعت توانست جایگاه چشمگیری را در میان مردم این کشور به دست آورد.

  دستگاه قضایی تونس ۱۰ روز پیش از آغاز مهلت تبلیغات انتخاباتی، حکم بازداشت القروی را به اتهام پولشویی و فرار مالیاتی و طرح شکایتی علیه او از سوی یک سازمان غیردولتی در سال ۲۰۱۷ صادر کرد.

  کمپین انتخاباتی القروی با انتشار توییتی از یوسف الشاهد، نخست وزیر این کشور خواست قروی را آزاد کند تا بتواند در تبلیغات انتخاباتی حضور یابد.

  دستگاه قضایی تونس پیش از این سه درخواست برای آزادسازی او را رد کرده بود.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی