شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • شرکت های نفتی و شهرهای شیشه‌ای امارات اهداف آتی ما هستند

  مقام نظامی عالی رتبه یمنی:

  یک مقام نظامی عالی رتبه یمنی زنگ خطر را برای امارات به صدا درآورد و اعلام کرد که شرکت های نفتی و شهرهای شیشه ای امارات اهداف بعدی ارتش و کمیته های مردمی یمن هستند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، یک مقام نظامی عالی رتبه یمنی به المیادین گفت: هدف قرار دادن تاسیسات نفتی در عمق خاک عربستان پیامی قوی است که امارات نیز باید آنرا دریافت کند.

  این مقام نظامی عالی رتبه یمنی تاکید کرد: شرکت های نفتی و شهرهای شیشه ای امارات در تیررس اهداف آتی ما خواهند بود. امارات باید به شکل رسمی خروج خود را از جنگ یمن اعلام کند و از ارتکاب کشتار در حق ملت یمن دست بردارد. اقدامات نمایشی و اعلام خروج از برخی محورها هرگز سبب نخواهد شد که ما شرکت های نفتی امارات را هدف قرار ندهیم.

  این فرمانده نظامی عالی رتبه یمنی افزود: حمله به تاسیسات نفتی عربستان در راستای حق مشروع برای توقف تجاوزات و کشتارها در یمن است.

  شایان ذکر است که چندی قبل رای الیوم در مطلبی آورده بود: «شهرهای امارات با سامانه های دفاعی پاتریوت حفاظت شده است اما بر اساس گزارش های آمریکایی ها موشک های پاتریوت قابل اعتماد نیست  و تاثیرات روانی شلیک این موشک ها به ویژه که اگر مرکز گردشگری و سرمایه گذاری جهانی مانند شهرهای دبی و ابوظبی را هدف قرار دهد، بسیار زیاد است».

  اخیرا شرف لقمان سخنگوی ارتش یمن اخیر اعلام کرده بود که تحرکات امارات در الحدیده با واکنش قوی تر روبرو خواهد شد. وی به سرمایه گذاران در امارات هشدار داد که دیگر امارات محل مناسبی برای سرمایه گذاری امن نیست. عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن نیز چندی قبل از شرکت های خارجی خواست که سرمایه گذاری در امارات را تعطیل و از این کشور خارج شوند.

  عبدالوهاب المحبشی عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن نیز گفته بود: طرحهای راهبردی و به ویژه نظامی و اقتصادی در امارات هدف نیروهای یمنی است و این اهداف در تیررس موشک های یمنی است و فقط دستورات فرماندهی نیاز است. موشک های یمنی قادر به هدف قرار دادن این اهداف است زیرا قبلا نیروگاه هسته ای در ابوظبی هدف قرار گرفته است. آینده آکنده از اخبار درباره حملات موشکی یمنی ها به امارات خواهد بود.

  به هر حال اگر عزم راسخ یمنی ها برای واکنش نشان دادن به جنایات ائتلاف اماراتی-آمریکایی-سعودی را در کنار ناکارآمدی سامانه پاتریوت بگذاریم آنگاه می توان گفت که اوضاع کابوس واری در انتظار امارات به ویژه ابوظبی و دبی خواهد بود.

   اگر با مقیاس بزرگتری به موضوع نگریسته شود یعنی اینکه از بیم حملات موشکی یمنی ها که در پاسخ به جنایات اماراتی ها ضد غیرنظامیان یمنی هاست، اتباع کشورهای دیگر به امارات نروند و آنهایی هم که در امارات هستند این کشور را ترک کنند، ضربه مهلکی به اقتصاد و به ویژه گردشگری و سرمایه گذاری در این کشور وارد خواهد شد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی