شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • حضور گسترده شما اولین واکنش به تجاوز شب گذشته اسرائیل است

  نصرالله:

  دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسب دومین سالروز آزادسازی ارتفاعات شرقی لبنان از لوث تروریستها گفت: حضور گسترده شما اولین واکنش به اقدامات تجاوزکارانه شب گذشته صهیونیستهاست.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسب دومین سالروز آزادسازی ارتفاعات شرقی لبنان از لوث تروریستها گفت: در ابتدا به شما خوش آمد می گویم و از شما به خاطر این حضور گسترده تشکر می کنم که این حضور گسترده را اولین واکنش به تجاوزهای اسرائیل در شب گذشته قلمداد می کنم.حضور گسترده شما اولین واکنش به اقدامات تجاوزکارانه شب گذشته رژیم صهیونیستی است.

  وی در ادامه گفت: به ساکنان بقاع و لبنان به خاطر پیروزی های به دست تبریک و تهنیت می گویم. به ملت سوریه تبریک می گویم زیرا این بخش مهمی از نبرد بزرگ در سوریه از سال ۲۰۱۱ بود.

  نصرالله افزود: ما چند روز بعد در ۳۱ آگوست سالروز ربوده شدن امام موسی صدر و همراهانش محمد یعقوب و عباس بدر الدین را شاهد خواهیم بود و در این باره نبیه بری در مراسم جنبش امل در نبطیه سخنرانی خواهد کرد. اما من تاکید می کنم که ما آنچه امروز داریم و روح عزت و اعتماد به نفس و حضور در عرصه و مقاومت و دستاوردهای و پیروزی ها و پیروزی که امروز آنرا جشن گرفته ایم تا حد زیادی به حضور برکت حضور امام موسی صدر در لبنان و طرح اسلامی و ملی آن است. ما و برادران در جنبش امل این موضوع را پیگیری می کنیم و از خدا می خواهیم که این امام را به ما بازگرداند تا شاهد پیروزی هایی که بنیانگذارش بوده است، باشد.

  دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه گفت: همانند جشن پیروزی جنگ ۳۳ روزه و در همه سخنرانی هایم و سخنان برادرانم تاکید می کنم که این پیروزی به همه مربوط است و همه گروههای مقاومت و ارتش لبنان و ارتش سوریه تعلق دارد.

  در حال تکمیل..قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی